TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Muziek is van alle leeftijden, maar niet iedere artiest is bij elke generatie even bekend. Daar willen programmamakers Daan Boom, Stijn van Vliet en Tobias Camman verandering in brengen met De Platenzaak. Het trio is een heuse muziekstudio gestart waarin ze hits produceren voor gevestigde artiesten in de hoop hen zo bij een jonger publiek te introduceren.
In samenspraak met de muzikanten ontstaat een lied dat zich laat inspireren door actuele thema’s als klimaatverandering en oorlog. Het drietal levert naast een nieuw liedje ook een gegarandeerd onvergetelijke videoclip, zodat de song direct de hitparade in kan. In de eerste aflevering wagen Lee Towers en Berget Lewis de gok. De komende weken verwelkomen de makers onder meer Trafassi, Imca Marina en T-Spoon.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'