TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daan Boom, Stijn van Vliet en Tobias Camman proberen in de tweede aflevering van De Platenzaak een hit te maken met de Surinaamse band Trafassi. Zij scoorden in 1985 een zomerhit met het nummer Wasmasjien.
Dat nummer ontstond per toeval, zo vertelt zanger Edgar Burgos aan het AD. “Het origineel is van de Antilliaanse zanger Macario Prudencia. Hij zong het in ons voorprogramma, in het Papiaments. Ik verstond er geen moer van, maar het klonk lekker. Ik zei hem dat ik er iets mee wilde doen in het Nederlands, dat vond hij goed.” Tijdens een optreden in Nederland zette Burgos het spontaan in. “De band wist van niets, maar die was zo goed dat ze er zo in mee konden gaan. ‘Kleine wasjes, grote Wasjes, doe ze in de wasmasjien’. Die regel deed het ’m.”
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen