TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Daan Boom, Stijn van Vliet en Tobias Camman proberen in de tweede aflevering van De Platenzaak een hit te maken met de Surinaamse band Trafassi. Zij scoorden in 1985 een zomerhit met het nummer Wasmasjien.
Dat nummer ontstond per toeval, zo vertelt zanger Edgar Burgos aan het AD. “Het origineel is van de Antilliaanse zanger Macario Prudencia. Hij zong het in ons voorprogramma, in het Papiaments. Ik verstond er geen moer van, maar het klonk lekker. Ik zei hem dat ik er iets mee wilde doen in het Nederlands, dat vond hij goed.” Tijdens een optreden in Nederland zette Burgos het spontaan in. “De band wist van niets, maar die was zo goed dat ze er zo in mee konden gaan. ‘Kleine wasjes, grote Wasjes, doe ze in de wasmasjien’. Die regel deed het ’m.”
Shownieuws: Evert Santegoeds niet te spreken over eerste babyfoto GTST-actrice Jasmine Sendar
11:14Heel Holland Bakt bijna terug: dit zie je in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen
10:00Angelique Houtveen licht tipje van de sluier op over The Best of Pop: 'Het wordt nostalgisch, kleurrijk en herkenbaar'
09:43Jarige Robert ten Brink relativeert: 'Misschien volgend jaar wel in de In Memoriam op Televizier-Ring Gala'
09:16Miljoenenjacht terugkijken: zo won Ron 888.000 euro