TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oordopjes voor nog geen euro. Eva Cleven en Ersin Kiris kunnen zich in De Prijsknaller bijna niet voorstellen dat het mogelijk is om deze koptelefoontjes voor zo weinig geld te maken. En dan zit er zelfs nog een winstmarge op.
In China gaan ze op zoek naar de ware prijs van de goedkope oordopjes. Ze komen terecht in een fabriek waar maandelijks miljoenen koptelefoontjes van de band rollen. Deze dopjes zijn echt een wegwerpproduct en niet bedoeld voor langdurig gebruik.
Elektronica als wegwerpproduct: Cleven en Kiris vragen zich af wat daar de gevolgen van zijn. Op Linda.nl zei Cleven over het programma: “Ik denk dat veel mensen zich afvragen hoe het kan dat sommige producten weinig kosten - zeker in vergelijking met andere producten in dezelfde categorie.”
Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het
08:15De TV van gisteren: veel kritiek op Cruijff-docu en Miljoenenjacht vond men maar saai
09:35Kijkers genieten van klagende Gerard Joling op vakantie in Only Joling (video)