TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oordopjes voor nog geen euro. Eva Cleven en Ersin Kiris kunnen zich in De Prijsknaller bijna niet voorstellen dat het mogelijk is om deze koptelefoontjes voor zo weinig geld te maken. En dan zit er zelfs nog een winstmarge op.
In China gaan ze op zoek naar de ware prijs van de goedkope oordopjes. Ze komen terecht in een fabriek waar maandelijks miljoenen koptelefoontjes van de band rollen. Deze dopjes zijn echt een wegwerpproduct en niet bedoeld voor langdurig gebruik.
Elektronica als wegwerpproduct: Cleven en Kiris vragen zich af wat daar de gevolgen van zijn. Op Linda.nl zei Cleven over het programma: “Ik denk dat veel mensen zich afvragen hoe het kan dat sommige producten weinig kosten - zeker in vergelijking met andere producten in dezelfde categorie.”
Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken
11:33Video: Twee oud-redacteuren vertellen heftige verhalen over De Wereld Draait Door
11:20Daar zijn ze dan: Eva en Lars als echte partners in Flikken Maastricht
10:56Actrice Toprak Yalciner stapt in het huwelijksbootje