TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oordopjes voor nog geen euro. Eva Cleven en Ersin Kiris kunnen zich in De Prijsknaller bijna niet voorstellen dat het mogelijk is om deze koptelefoontjes voor zo weinig geld te maken. En dan zit er zelfs nog een winstmarge op.
In China gaan ze op zoek naar de ware prijs van de goedkope oordopjes. Ze komen terecht in een fabriek waar maandelijks miljoenen koptelefoontjes van de band rollen. Deze dopjes zijn echt een wegwerpproduct en niet bedoeld voor langdurig gebruik.
Elektronica als wegwerpproduct: Cleven en Kiris vragen zich af wat daar de gevolgen van zijn. Op Linda.nl zei Cleven over het programma: “Ik denk dat veel mensen zich afvragen hoe het kan dat sommige producten weinig kosten - zeker in vergelijking met andere producten in dezelfde categorie.”
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek