TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oordopjes voor nog geen euro. Eva Cleven en Ersin Kiris kunnen zich in De Prijsknaller bijna niet voorstellen dat het mogelijk is om deze koptelefoontjes voor zo weinig geld te maken. En dan zit er zelfs nog een winstmarge op.
In China gaan ze op zoek naar de ware prijs van de goedkope oordopjes. Ze komen terecht in een fabriek waar maandelijks miljoenen koptelefoontjes van de band rollen. Deze dopjes zijn echt een wegwerpproduct en niet bedoeld voor langdurig gebruik.
Elektronica als wegwerpproduct: Cleven en Kiris vragen zich af wat daar de gevolgen van zijn. Op Linda.nl zei Cleven over het programma: “Ik denk dat veel mensen zich afvragen hoe het kan dat sommige producten weinig kosten - zeker in vergelijking met andere producten in dezelfde categorie.”
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:15Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows