TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het klinkt zo mooi: tien rode rozen voor nog geen 3 euro. Gewoon bij de supermarkt. Een behoorlijk prijsverschil met de bloemist, waar je voor dat geld soms maar één enkele - maar wel grotere - roos krijgt.
In De Prijsknaller willen Ersin Kiris en Eva Cleven weten hoe het kan dat rozen voor zo weinig geld te koop zijn. Ze ontdekken dat die lage prijzen misschien gunstig zijn voor de consument, maar zeker niet voor de rozenplukkers in Kenia. Want bloemen komen allang niet meer alleen uit Nederland; tegenwoordig worden ze veel gekweekt in Afrika.
Voor Kenia horen snijbloemen, en rozen in het bijzonder, zelfs tot de belangrijkste exportproducten. Net als bij andere spotgoedkope producten lijdt ook hier iemand onder die lage prijzen: de Keniaanse kweker.
Fans, opgelet: makers Gooische Vrouwen zoeken figuranten voor nieuw seizoen
11:16Dit is wanneer de finale van Married at First Sight te zien is
10:00Geraldine Kemper deelt haar tv-tips: 'Ik heb abonnementen op zowat alle streamingdiensten'
09:46Keren Tamara Elbaz en Maria Tailor terug in The Real Housewives of Amsterdam?
08:07Welk programma vervangt Undercover in Nederland op SBS6?