TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het klinkt zo mooi: tien rode rozen voor nog geen 3 euro. Gewoon bij de supermarkt. Een behoorlijk prijsverschil met de bloemist, waar je voor dat geld soms maar één enkele - maar wel grotere - roos krijgt.
In De Prijsknaller willen Ersin Kiris en Eva Cleven weten hoe het kan dat rozen voor zo weinig geld te koop zijn. Ze ontdekken dat die lage prijzen misschien gunstig zijn voor de consument, maar zeker niet voor de rozenplukkers in Kenia. Want bloemen komen allang niet meer alleen uit Nederland; tegenwoordig worden ze veel gekweekt in Afrika.
Voor Kenia horen snijbloemen, en rozen in het bijzonder, zelfs tot de belangrijkste exportproducten. Net als bij andere spotgoedkope producten lijdt ook hier iemand onder die lage prijzen: de Keniaanse kweker.
Partnerbijdrage
Nieuw seizoen Beauty and the Geek komt eraan: deze singles gaan de strijd aan
12:32André Hazes gaat een tv-programma maken met Viktor Verhulst
11:38Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'
10:36Deze BN'ers doen mee aan het vijfde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:07Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog