TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het klinkt zo mooi: tien rode rozen voor nog geen 3 euro. Gewoon bij de supermarkt. Een behoorlijk prijsverschil met de bloemist, waar je voor dat geld soms maar één enkele - maar wel grotere - roos krijgt.
In De Prijsknaller willen Ersin Kiris en Eva Cleven weten hoe het kan dat rozen voor zo weinig geld te koop zijn. Ze ontdekken dat die lage prijzen misschien gunstig zijn voor de consument, maar zeker niet voor de rozenplukkers in Kenia. Want bloemen komen allang niet meer alleen uit Nederland; tegenwoordig worden ze veel gekweekt in Afrika.
Voor Kenia horen snijbloemen, en rozen in het bijzonder, zelfs tot de belangrijkste exportproducten. Net als bij andere spotgoedkope producten lijdt ook hier iemand onder die lage prijzen: de Keniaanse kweker.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson