TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het klinkt zo mooi: tien rode rozen voor nog geen 3 euro. Gewoon bij de supermarkt. Een behoorlijk prijsverschil met de bloemist, waar je voor dat geld soms maar één enkele - maar wel grotere - roos krijgt.
In De Prijsknaller willen Ersin Kiris en Eva Cleven weten hoe het kan dat rozen voor zo weinig geld te koop zijn. Ze ontdekken dat die lage prijzen misschien gunstig zijn voor de consument, maar zeker niet voor de rozenplukkers in Kenia. Want bloemen komen allang niet meer alleen uit Nederland; tegenwoordig worden ze veel gekweekt in Afrika.
Voor Kenia horen snijbloemen, en rozen in het bijzonder, zelfs tot de belangrijkste exportproducten. Net als bij andere spotgoedkope producten lijdt ook hier iemand onder die lage prijzen: de Keniaanse kweker.
Veel Eredivisie-toppers zijn dit weekend gewoon gratis te zien bij ESPN
13:39Urk-Mathilde en Gerda over hun deelname aan Echte Meisjes in de Jungle: ‘Nog steeds ruzie’
11:45Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026
10:02Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family