TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het klinkt zo mooi: tien rode rozen voor nog geen 3 euro. Gewoon bij de supermarkt. Een behoorlijk prijsverschil met de bloemist, waar je voor dat geld soms maar één enkele - maar wel grotere - roos krijgt.
In De Prijsknaller willen Ersin Kiris en Eva Cleven weten hoe het kan dat rozen voor zo weinig geld te koop zijn. Ze ontdekken dat die lage prijzen misschien gunstig zijn voor de consument, maar zeker niet voor de rozenplukkers in Kenia. Want bloemen komen allang niet meer alleen uit Nederland; tegenwoordig worden ze veel gekweekt in Afrika.
Voor Kenia horen snijbloemen, en rozen in het bijzonder, zelfs tot de belangrijkste exportproducten. Net als bij andere spotgoedkope producten lijdt ook hier iemand onder die lage prijzen: de Keniaanse kweker.
100 dagen in de gehandicaptenzorg bezorgt VPRO recordaantal streams
10:56Toch geen definitief afscheid van Kassa: programma gaat online verder
10:00Een kijkje in de rijke carrière van Gouden Televizier Oeuvre-Ring-winnaar Joop van den Ende
09:46Welk programma vervangt Got Talent op RTL 4?
07:33Dit programma vervangt Taskmaster op RTL 4