TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na drie pauzejaren trakteren Anuar, Jörgen Raymann, Fuad Hassen en Mouna Laroussi in De Ramadan Conference weer op grappige sketches rondom de vastenmaand. Deze keer is het thema: 'Kom weer nader tot elkaar en heb je naaste lief.'
De vier grappenmakers nemen in De Ramadan Conference hun eigen inzichten en visie op de ramadan onder de loep.
Welke tradities en gebruiken komen er bij de ramadan kijken en tegen welke obstakels lopen de cabaretiers aan? Samen delen ze hilarische verhalen, improvisaties en sketches met elkaar en spelen ze herkenbare typetjes.
Anuar is in ieder geval enthousiast: “Tijdens De Ramadan Conference zal er worden gerold van het lachen met de boodschap: kom weer nader tot elkaar en heb je naaste lief!”
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'