TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na drie pauzejaren trakteren Anuar, Jörgen Raymann, Fuad Hassen en Mouna Laroussi in De Ramadan Conference weer op grappige sketches rondom de vastenmaand. Deze keer is het thema: 'Kom weer nader tot elkaar en heb je naaste lief.'
De vier grappenmakers nemen in De Ramadan Conference hun eigen inzichten en visie op de ramadan onder de loep.
Welke tradities en gebruiken komen er bij de ramadan kijken en tegen welke obstakels lopen de cabaretiers aan? Samen delen ze hilarische verhalen, improvisaties en sketches met elkaar en spelen ze herkenbare typetjes.
Anuar is in ieder geval enthousiast: “Tijdens De Ramadan Conference zal er worden gerold van het lachen met de boodschap: kom weer nader tot elkaar en heb je naaste lief!”
De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code
06:00De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken