TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Richard Groenendijk had in Rotterdam een bijbaantje in de horeca en ziet de collega's van destijds terug in De Reünie. Het waren veelal twintigers die de eerste stappen richting een volwassen leven zetten.
Groenendijk vertelt over de klik die hij had met het personeel van Het Heerenhuys en wat dat voor hem in die tijd betekende als jong-volwassene die opgroeide op Goeree-Overflakkee. Een van de gespreksonderwerpen die presentator Herman van der Zandt aansnijdt, is de gewapende overval op het restaurant.
Een ander thema is de relatie van voormalig collega Naomi die destijds de bedrijfsleider was. Ze is nog steeds samen met haar vriend uit die tijd. Hij heeft de ziekte van Huntington, die een grote invloed heeft op hun levens. Toch blijven ze positief.
Deze aflevering van De Reünie is op woensdag 23 april om 21:30 uur te zien op NPO1.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond