TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Richard Groenendijk had in Rotterdam een bijbaantje in de horeca en ziet de collega's van destijds terug in De Reünie. Het waren veelal twintigers die de eerste stappen richting een volwassen leven zetten.
Groenendijk vertelt over de klik die hij had met het personeel van Het Heerenhuys en wat dat voor hem in die tijd betekende als jong-volwassene die opgroeide op Goeree-Overflakkee. Een van de gespreksonderwerpen die presentator Herman van der Zandt aansnijdt, is de gewapende overval op het restaurant.
Een ander thema is de relatie van voormalig collega Naomi die destijds de bedrijfsleider was. Ze is nog steeds samen met haar vriend uit die tijd. Hij heeft de ziekte van Huntington, die een grote invloed heeft op hun levens. Toch blijven ze positief.
Deze aflevering van De Reünie is op woensdag 23 april om 21:30 uur te zien op NPO1.
Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau
10:26Bevestigd: Dit is de startdatum van het derde seizoen Winter Vol Liefde
10:00Tineke Schouten maakt haar opwachting in Volle Zalen: 'Cornald Maas is een goede vragensteller'