TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Richard Groenendijk had in Rotterdam een bijbaantje in de horeca en ziet de collega's van destijds terug in De Reünie. Het waren veelal twintigers die de eerste stappen richting een volwassen leven zetten.
Groenendijk vertelt over de klik die hij had met het personeel van Het Heerenhuys en wat dat voor hem in die tijd betekende als jong-volwassene die opgroeide op Goeree-Overflakkee. Een van de gespreksonderwerpen die presentator Herman van der Zandt aansnijdt, is de gewapende overval op het restaurant.
Een ander thema is de relatie van voormalig collega Naomi die destijds de bedrijfsleider was. Ze is nog steeds samen met haar vriend uit die tijd. Hij heeft de ziekte van Huntington, die een grote invloed heeft op hun levens. Toch blijven ze positief.
Deze aflevering van De Reünie is op woensdag 23 april om 21:30 uur te zien op NPO1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij