TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Richard Groenendijk had in Rotterdam een bijbaantje in de horeca en ziet de collega's van destijds terug in De Reünie. Het waren veelal twintigers die de eerste stappen richting een volwassen leven zetten.
Groenendijk vertelt over de klik die hij had met het personeel van Het Heerenhuys en wat dat voor hem in die tijd betekende als jong-volwassene die opgroeide op Goeree-Overflakkee. Een van de gespreksonderwerpen die presentator Herman van der Zandt aansnijdt, is de gewapende overval op het restaurant.
Een ander thema is de relatie van voormalig collega Naomi die destijds de bedrijfsleider was. Ze is nog steeds samen met haar vriend uit die tijd. Hij heeft de ziekte van Huntington, die een grote invloed heeft op hun levens. Toch blijven ze positief.
Deze aflevering van De Reünie is op woensdag 23 april om 21:30 uur te zien op NPO1.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'