TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een tv-hit maakt vanavond na zes jaar afwezigheid zijn comeback. Herman van der Zandt presenteert de eerste van zes afleveringen van De Reünie. Eerder presenteerden Patrick Lodiers, Rob Kamphues en Anita Witzier dit programma van KRO-NCRV.
In al die jaren was de hoofdrol bijna altijd voor onbekende Nederlanders en ging het ook meestal om een schoolklas. Nu zijn de gasten BN’ers die niet per se terugkeren in de schoolbanken. In de eerste aflevering gaat Van der Zandt met acteur Arjan Ederveen naar Carré voor een weerzien met de kindercast van de musical Oliver.
Met onder meer een acteur (Maarten Heijmans), koekjesbakker, politicus en een gynaecoloog delen de voormalig kind-sterren hoe het was om zo jong op het podium te staan en welke impact dit heeft gehad op hun leven.
In de weken hierna komen tv-kok Miljuschka Witzenhausen, cabaretier Richard Groenendijk, oud-voetballer René van der Gijp, presentatrice Fidan Ekiz en misdaadjournalist John van den Heuvel aan de beurt.
De Reünie is vanaf woensdag 2 april wekelijks om 21.30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1 en te streamen via NPO Start.
Dit programma vervangt Marble Mania op SBS6
08:00Carlo Boszhard doet een bekentenis: 'Ik durf dat eindelijk te zeggen'
07:31De TV van gisteren: MAX Vakantieman grote winnaar van de dag
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 juni 2025
06:47Vanavond op TV: Au pairs, Uit de schulden, Die Hard 2