TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het nieuwe seizoen is De Rijdende Rechter verhuisd van KRO-NCRV naar Omroep MAX. Aan de opzet van het programma is weinig veranderd: tv-rechter John Reid schiet nog steeds te hulp in hoogoplopende geschillen tussen buren.
In de eerste aflevering gaat hij samen met presentatrice Mascha de Rooij naar het Overijsselse dorp De Krim. Daar treft hij twee families die het gekibbel met elkaar meer dan zat zijn. Volgens familie Kosse vormt een boom in de tuin van de familie Mulder voor problemen. Die zou namelijk alle zonlicht wegnemen.
Als de buren net een uurtje op vakantie zijn, besluit meneer Kosse wat takken weg te zagen. Met toestemming, aldus de familie, maar daar is volgens de Mulders niets van waar. Hoog tijd dat Reid de ruzie komt sussen.
De Rijdende Rechter zie je vanaf 24 september iedere dinsdag om 21:25 uur bij MAX op NPO 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'