TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Lelystad tot Uitgeest en van Berg en Terblijt tot Velddriel, De Rijdende Rechter John Reid heeft dit seizoen heel Nederland doorkruist om conflicten op te lossen. Van ruzies over een uitbouw tot een te hoge boom en van kakelende kippen tot bonje met een autohandelaar, alles kwam voorbij.
In deze slotaflevering is mr. Reid in Den Helder, waar Timo en Karin onenigheid hebben met hun buurman Gerard. Het twistpunt is de steeg tussen beide huizen: mogen Timo en Karin daar zonder toestemming van hun buurman komen?
Ook het afdak dat Gerard heeft gemaakt in deze steeg zorgt voor scheve gezichten bij Timo en Karin. Zij zijn bang voor lekkage omdat het afdak afwatert op hun muur. Mr. Reid neemt poolshoogte en velt een oordeel.
Deze slotaflevering van De Rijdende Rechter is op dinsdag 12 november 2024 om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'