TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het probleem van burengeluidsoverlast is dat je er niet van kunt weglopen. Je kunt je huis niet ergens anders neerzetten, je zal vroeg of laat moeten dealen met wie er achter die - soms dunne - tussenmuur zit.
Neem Marietje en Jacqueline. Marietje hoort een zeer aanwezige ‘zoem’ uit de muur komen. Ze weet zeker dat Jacqueline dit geluid aan- en uitzet om haar te sarren. "Onzin", zegt Jacqueline op haar beurt. Mr. John Reid rijdt naar de straat om de oplossing te vinden. Want de twee vrouwen praten niet meer, maar schelden alleen nog maar op elkaar.
Mascha de Rooij hoort beide partijen in de studio aan. “In de studio praten deelnemers rustiger dan op locatie”, zegt de presentatrice. “De camera staat ver weg, waardoor emoties minder snel hoog oplopen.”
Benieuwd hoe dit afloopt? Deze aflevering van De Rijdende Rechter is op dinsdag 29 april 2025 om 21:40 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze
06:47Vanavond op TV: Reizen Waes: Terug naar Oekraïne, Got talent, Next
23:14Alle seizoenen van de iconische serie Beverly Hills 90210 terug op televisie
19:41Zien: de eerste beelden van de reallifesoap van André Hazes
15:45Kees van der Spek reist opnieuw de wereld over voor Kees van der Spek Ontmaskert