TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het probleem van burengeluidsoverlast is dat je er niet van kunt weglopen. Je kunt je huis niet ergens anders neerzetten, je zal vroeg of laat moeten dealen met wie er achter die - soms dunne - tussenmuur zit.
Neem Marietje en Jacqueline. Marietje hoort een zeer aanwezige ‘zoem’ uit de muur komen. Ze weet zeker dat Jacqueline dit geluid aan- en uitzet om haar te sarren. "Onzin", zegt Jacqueline op haar beurt. Mr. John Reid rijdt naar de straat om de oplossing te vinden. Want de twee vrouwen praten niet meer, maar schelden alleen nog maar op elkaar.
Mascha de Rooij hoort beide partijen in de studio aan. “In de studio praten deelnemers rustiger dan op locatie”, zegt de presentatrice. “De camera staat ver weg, waardoor emoties minder snel hoog oplopen.”
Benieuwd hoe dit afloopt? Deze aflevering van De Rijdende Rechter is op dinsdag 29 april 2025 om 21:40 uur te zien op NPO 1.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland