TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Henk en zijn vrouw verhuisden al enige tijd geleden naar een woning naast een golfterrein. Henk speelt al jaren bij deze club en kon in het vervolg zo vanuit zijn huis de golfbaan oplopen. Inmiddels heeft het gezin behoorlijk spijt van de verhuizing, zo blijkt in De Rijdende Rechter. De golfballen vliegen hen de hele dag om de oren.
Het dak van de schuur zit vol gaten, de verzameling golfballen bedraagt al zo’n twee volle kliko’s. Henk wil een aanpassing van de golfbaan, maar de eigenaar en het clubbestuur vinden dat ze al het mogelijke al hebben gedaan om de overlast te beperken. Daar komt bij: Henk moet niet zo zeuren, hij ging zelf naast de baan wonen en wist waar hij aan begon. Hoogste tijd voor mr. John Reid om zich over deze kwestie uit te spreken. (HH)
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar