TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Acteur Korneel Evers, mr. Lingo Francois Boulangé, kinderboekenschrijver Gideon Samson en cabaretier Jörgen Raymann... Allen schopten ze het in De Slimste Mens tot de finaleweek en eindigden ze als vierde, in het zicht van de haven in de halve finale.
Het overkwam Tijl Beckand ook in het winterseizoen '20/'21, maar dat vonden veel kijkers niet erg, want de cabaretier kwam bij hen arrogant, niet-grappig en betweterig over. In de dagfinale struikelde hij over Janis Joplin en was het tegenstander Rob Kemps die zich wel voor de finale plaatste en dat seizoen ook zou winnen.
De zanger van de Snollebollekes werd de zege juist wel gegund, want de Brabander met zijn feestmuziek werd weinig kennis toegedicht, maar Kemps bewees het tegendeel. Wie haakt vanavond nog af? Klaas Dijkhoff keert in deze aflevering in ieder geval terug. Hij neemt het op tegen Donny Ronny en Frank Heinen.
Deze aflevering van De Slimste Mens zie je op donderdag 30 januari 2025 vanaf 20:35 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij