TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als er iemand van tevoren hoge verwachtingen schept, is het Haroon Ali wel. Deze in 1983 geboren journalist en schrijver heeft namelijk al een behoorlijk cv. Hij is schrijver, documentairemaker en sinds 2020 kan hij zich ook auteur noemen. Bijna drie jaar geleden bracht hij namelijk zijn eerste boek 'Half' uit over zijn Pakistaanse afkomst, zijn vader en de zoektocht naar de verhouding tussen de verschillende dimensies van identiteit.
Hij neemt het in deze aflevering van De Slimste Mens op tegen zowel Erik van Looy, presentator van het Vlaamse programma De Slimste Mens ter Wereld en tevens publieksfavoriet, en Annefleur Schipper van De Lesbische Liga. Beide deelnemers weten inmiddels hoe het spel gespeeld moet worden, dus dat wordt wel nog aanpoten voor Haroon Ali.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2