TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als er iemand van tevoren hoge verwachtingen schept, is het Haroon Ali wel. Deze in 1983 geboren journalist en schrijver heeft namelijk al een behoorlijk cv. Hij is schrijver, documentairemaker en sinds 2020 kan hij zich ook auteur noemen. Bijna drie jaar geleden bracht hij namelijk zijn eerste boek 'Half' uit over zijn Pakistaanse afkomst, zijn vader en de zoektocht naar de verhouding tussen de verschillende dimensies van identiteit.
Hij neemt het in deze aflevering van De Slimste Mens op tegen zowel Erik van Looy, presentator van het Vlaamse programma De Slimste Mens ter Wereld en tevens publieksfavoriet, en Annefleur Schipper van De Lesbische Liga. Beide deelnemers weten inmiddels hoe het spel gespeeld moet worden, dus dat wordt wel nog aanpoten voor Haroon Ali.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten