TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als er iemand van tevoren hoge verwachtingen schept, is het Haroon Ali wel. Deze in 1983 geboren journalist en schrijver heeft namelijk al een behoorlijk cv. Hij is schrijver, documentairemaker en sinds 2020 kan hij zich ook auteur noemen. Bijna drie jaar geleden bracht hij namelijk zijn eerste boek 'Half' uit over zijn Pakistaanse afkomst, zijn vader en de zoektocht naar de verhouding tussen de verschillende dimensies van identiteit.
Hij neemt het in deze aflevering van De Slimste Mens op tegen zowel Erik van Looy, presentator van het Vlaamse programma De Slimste Mens ter Wereld en tevens publieksfavoriet, en Annefleur Schipper van De Lesbische Liga. Beide deelnemers weten inmiddels hoe het spel gespeeld moet worden, dus dat wordt wel nog aanpoten voor Haroon Ali.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin