TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als er iemand van tevoren hoge verwachtingen schept, is het Haroon Ali wel. Deze in 1983 geboren journalist en schrijver heeft namelijk al een behoorlijk cv. Hij is schrijver, documentairemaker en sinds 2020 kan hij zich ook auteur noemen. Bijna drie jaar geleden bracht hij namelijk zijn eerste boek 'Half' uit over zijn Pakistaanse afkomst, zijn vader en de zoektocht naar de verhouding tussen de verschillende dimensies van identiteit.
Hij neemt het in deze aflevering van De Slimste Mens op tegen zowel Erik van Looy, presentator van het Vlaamse programma De Slimste Mens ter Wereld en tevens publieksfavoriet, en Annefleur Schipper van De Lesbische Liga. Beide deelnemers weten inmiddels hoe het spel gespeeld moet worden, dus dat wordt wel nog aanpoten voor Haroon Ali.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
