Televisie
Camiel Meiresonne daagt Guido en Quinty uit in De Slimste Mens
Judith Regeling
  ·  
Met nog twee weken te gaan tot de finaleweek van De Slimste Mens is de spanning om te snijden. Wie weet zich dag in dag uit te bewijzen en wie zakt er door het ijs?
De Slimste Mens
Quinty Misiedjan werd gisteren voor de tweede keer op rij uitgeroepen als 'De Slimste van de dag'. Haar plek in de aflevering van vandaag stond dus gauw vast, maar voor Guido Spek was het nog flink aanpoten. Zijn directe concurrent Thijs van de Meeberg moest namelijk in het finalespel binnen negen seconden drie goede antwoorden geven om Guido uit te spelen. Maar dat bleek niet genoeg tijd. Hij wist slecht twee dingen te noemen over 'meteorieten'.
Camiel Meiresonne
Dit betekent dus dat Guido en Quinty het vandaag weer op mogen nemen tegen een nieuwe concurrent, namelijk Camiel Meiresonne, ook wel bekend als de frontman van de Haagse band Son Mieux. Vroeger zou hij - met zoveel spanning als dat deze quiz oplevert - naar de drugs en alcohol hebben gegrepen, maar nu komt hij geheel nuchter naar de studio. "Ik sta nu bewuster op het podium, mak alles meer dan ooit mee", zo vertelde hij eerder over het stoppen met deze middelen. "En ik heb meer connectie met de band en het publiek."
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 21:00Welke BN'er gaat er schuil achter het pak van De Toffe Peer in The Masked Singer 2023?
20:40Wie gaat er schuil achter het pak van het Stinkdier in The Masked Singer 2023?
19:22Dit is de top 10 van de Top 2000 van 2023
17:20Songfestival artiest is gekozen, maandag meer nieuws
17:02Soundos als jurylid in De Slimste Mens