TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met nog twee weken te gaan tot de finaleweek van De Slimste Mens is de spanning om te snijden. Wie weet zich dag in dag uit te bewijzen en wie zakt er door het ijs?
Quinty Misiedjan werd gisteren voor de tweede keer op rij uitgeroepen als 'De Slimste van de dag'. Haar plek in de aflevering van vandaag stond dus gauw vast, maar voor Guido Spek was het nog flink aanpoten. Zijn directe concurrent Thijs van de Meeberg moest namelijk in het finalespel binnen negen seconden drie goede antwoorden geven om Guido uit te spelen. Maar dat bleek niet genoeg tijd. Hij wist slecht twee dingen te noemen over 'meteorieten'.
Dit betekent dus dat Guido en Quinty het vandaag weer op mogen nemen tegen een nieuwe concurrent, namelijk Camiel Meiresonne, ook wel bekend als de frontman van de Haagse band Son Mieux. Vroeger zou hij - met zoveel spanning als dat deze quiz oplevert - naar de drugs en alcohol hebben gegrepen, maar nu komt hij geheel nuchter naar de studio. "Ik sta nu bewuster op het podium, mak alles meer dan ooit mee", zo vertelde hij eerder over het stoppen met deze middelen. "En ik heb meer connectie met de band en het publiek."
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje