TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met nog twee weken te gaan tot de finaleweek van De Slimste Mens is de spanning om te snijden. Wie weet zich dag in dag uit te bewijzen en wie zakt er door het ijs?
Quinty Misiedjan werd gisteren voor de tweede keer op rij uitgeroepen als 'De Slimste van de dag'. Haar plek in de aflevering van vandaag stond dus gauw vast, maar voor Guido Spek was het nog flink aanpoten. Zijn directe concurrent Thijs van de Meeberg moest namelijk in het finalespel binnen negen seconden drie goede antwoorden geven om Guido uit te spelen. Maar dat bleek niet genoeg tijd. Hij wist slecht twee dingen te noemen over 'meteorieten'.
Dit betekent dus dat Guido en Quinty het vandaag weer op mogen nemen tegen een nieuwe concurrent, namelijk Camiel Meiresonne, ook wel bekend als de frontman van de Haagse band Son Mieux. Vroeger zou hij - met zoveel spanning als dat deze quiz oplevert - naar de drugs en alcohol hebben gegrepen, maar nu komt hij geheel nuchter naar de studio. "Ik sta nu bewuster op het podium, mak alles meer dan ooit mee", zo vertelde hij eerder over het stoppen met deze middelen. "En ik heb meer connectie met de band en het publiek."
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?