TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was lang van tevoren aangekondigd: tv-coryfeeën Philip Freriks (80) en Maarten van Rossem (81) doen samen toch echt hun allerlaatste seizoen De Slimste Mens. Het beloven zes feestelijke weken te worden. Oud-winnaars nemen plaats om hun titel te verdedigen. Andere opvallende oud-deelnemers kijken of hun kennis is verbeterd. In deze start nemen plaats: acteur Joes Brauers, tv-criticaster Angela de Jong en voormalig VVD-politicus Klaas Dijkhoff.
Freriks werd begin deze maand verrast tijdens de opnames. Hij kreeg een koninklijke onderscheiding voor zijn jarenlange toewijding en bijdrage aan de Nederlandse televisie en werd benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Gerhard van den Top, burgemeester van Hilversum, speldde het lintje bij hem op.
De Slimste Mens is vanaf maandag 23 december 2024 weer iedere werkdag om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten