TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Slimste Mens-finale trekt vast weer meer dan anderhalf miljoen kijkers, maar Maarten van Rossem hoort daar niet bij. Het eenmansjurylid vertelde onlangs in het NPO Radio 1-programma De Perstribune dat hij en Philip Freriks nooit een aflevering kijken. "Ik hoor wel van mijn vrouw als ik iets verkeerds of goeds heb gezegd. Zij kijkt vaak. Ze is weleens kritisch als ik iets over de familie heb gezegd. Dan herinnert ze het zich anders."
Diezelfde vrouw spoorde haar man in 2012 aan om in de stoel van de jury te gaan zitten, al dachten beiden toen nog dat het om één seizoen ging. Van Rossem mocht zelf weten hoe hij zijn nieuwe rol invulde. Eén ding wist hij zeker: hij wilde het alleen doen. "Als je één goede presentator hebt, heb je ook geen tweede nodig."
De finale van De Slimste Mens is op deze vrijdag 26 januari vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Hierin strijden Jan-Dirk van der Burg, Joes Brauers en Tim Hartog.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025
15:00Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial