TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Slimste Mens-finale trekt vast weer meer dan anderhalf miljoen kijkers, maar Maarten van Rossem hoort daar niet bij. Het eenmansjurylid vertelde onlangs in het NPO Radio 1-programma De Perstribune dat hij en Philip Freriks nooit een aflevering kijken. "Ik hoor wel van mijn vrouw als ik iets verkeerds of goeds heb gezegd. Zij kijkt vaak. Ze is weleens kritisch als ik iets over de familie heb gezegd. Dan herinnert ze het zich anders."
Diezelfde vrouw spoorde haar man in 2012 aan om in de stoel van de jury te gaan zitten, al dachten beiden toen nog dat het om één seizoen ging. Van Rossem mocht zelf weten hoe hij zijn nieuwe rol invulde. Eén ding wist hij zeker: hij wilde het alleen doen. "Als je één goede presentator hebt, heb je ook geen tweede nodig."
De finale van De Slimste Mens is op deze vrijdag 26 januari vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Hierin strijden Jan-Dirk van der Burg, Joes Brauers en Tim Hartog.
Partnerbijdrage
Zien we deze bekende artiest binnenkort in Beste Zangers?
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
13:10Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?
12:20Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'