TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Slimste Mens-finale trekt vast weer meer dan anderhalf miljoen kijkers, maar Maarten van Rossem hoort daar niet bij. Het eenmansjurylid vertelde onlangs in het NPO Radio 1-programma De Perstribune dat hij en Philip Freriks nooit een aflevering kijken. "Ik hoor wel van mijn vrouw als ik iets verkeerds of goeds heb gezegd. Zij kijkt vaak. Ze is weleens kritisch als ik iets over de familie heb gezegd. Dan herinnert ze het zich anders."
Diezelfde vrouw spoorde haar man in 2012 aan om in de stoel van de jury te gaan zitten, al dachten beiden toen nog dat het om één seizoen ging. Van Rossem mocht zelf weten hoe hij zijn nieuwe rol invulde. Eén ding wist hij zeker: hij wilde het alleen doen. "Als je één goede presentator hebt, heb je ook geen tweede nodig."
De finale van De Slimste Mens is op deze vrijdag 26 januari vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Hierin strijden Jan-Dirk van der Burg, Joes Brauers en Tim Hartog.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
De TV van gisteren: kijkers zien emotionele halve finale Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, The masked singer, Bohemian Rhapsody
06:00Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv