TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bloedstollend spannend was de eindfinale De Slimste Mens in de winter van 2019 niet. Peter Hein van Mulligen, hoofdeconoom van het CBS, stond flink voor op boswachter Arjan Postma. Toen die laatste aangaf niets te weten over de film The Dark Knight was de weg voor Van Mulligen vrij om met de antwoorden ‘Batman’ en ‘Christian Bale’ het seizoen op zijn naam te zetten.
Zijn winst van destijds maakt dat de econoom nu opnieuw in de stoel plaatsneemt. Vandaag is hij de uitdager in dit seizoen waarin oud-winnaars en -finalisten het tegen elkaar opnemen.
Philip Freriks sprak na zijn winst over het ‘Centraal Bureau van de slimste mens’. Wellicht vertelt Van Mulligen of deze term inmiddels is ingeburgerd bij zijn werkgever, het Centraal Bureau voor de Statistiek.
Deze aflevering van De Slimste Mens is op maandag 20 januari 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Rivkah op het Veld deelt haar kijktips: 'Deze serie is zo goed geschreven en geacteerd'
09:50Wanneer begint het nieuwe seizoen van The Masked Singer?
09:15Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2026 te zien?
08:55De TV van gisteren: Race across the World-kijkers zijn klaar met Irene van de Laar
06:47Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, De hygiënepolitie, Peppermint
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
