TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bloedstollend spannend was de eindfinale De Slimste Mens in de winter van 2019 niet. Peter Hein van Mulligen, hoofdeconoom van het CBS, stond flink voor op boswachter Arjan Postma. Toen die laatste aangaf niets te weten over de film The Dark Knight was de weg voor Van Mulligen vrij om met de antwoorden ‘Batman’ en ‘Christian Bale’ het seizoen op zijn naam te zetten.
Zijn winst van destijds maakt dat de econoom nu opnieuw in de stoel plaatsneemt. Vandaag is hij de uitdager in dit seizoen waarin oud-winnaars en -finalisten het tegen elkaar opnemen.
Philip Freriks sprak na zijn winst over het ‘Centraal Bureau van de slimste mens’. Wellicht vertelt Van Mulligen of deze term inmiddels is ingeburgerd bij zijn werkgever, het Centraal Bureau voor de Statistiek.
Deze aflevering van De Slimste Mens is op maandag 20 januari 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
12:56Video: Wilfred Genee doet gooi naar zomerhit met Korrel Zout
11:41Komt er een tweede seizoen van het AVROTROS-programma Onvergetelijke Liedjes?