TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bloedstollend spannend was de eindfinale De Slimste Mens in de winter van 2019 niet. Peter Hein van Mulligen, hoofdeconoom van het CBS, stond flink voor op boswachter Arjan Postma. Toen die laatste aangaf niets te weten over de film The Dark Knight was de weg voor Van Mulligen vrij om met de antwoorden ‘Batman’ en ‘Christian Bale’ het seizoen op zijn naam te zetten.
Zijn winst van destijds maakt dat de econoom nu opnieuw in de stoel plaatsneemt. Vandaag is hij de uitdager in dit seizoen waarin oud-winnaars en -finalisten het tegen elkaar opnemen.
Philip Freriks sprak na zijn winst over het ‘Centraal Bureau van de slimste mens’. Wellicht vertelt Van Mulligen of deze term inmiddels is ingeburgerd bij zijn werkgever, het Centraal Bureau voor de Statistiek.
Deze aflevering van De Slimste Mens is op maandag 20 januari 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?
10:24BNNVARA onthult ‘dubbelleven’ van Marijn Kuipers in nieuwe documentaire
10:00Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'
09:26Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten
08:06De TV van gisteren: Kyle én Danique stormen woedend weg tijdens gesprek met expert in MAFS