TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bloedstollend spannend was de eindfinale De Slimste Mens in de winter van 2019 niet. Peter Hein van Mulligen, hoofdeconoom van het CBS, stond flink voor op boswachter Arjan Postma. Toen die laatste aangaf niets te weten over de film The Dark Knight was de weg voor Van Mulligen vrij om met de antwoorden ‘Batman’ en ‘Christian Bale’ het seizoen op zijn naam te zetten.
Zijn winst van destijds maakt dat de econoom nu opnieuw in de stoel plaatsneemt. Vandaag is hij de uitdager in dit seizoen waarin oud-winnaars en -finalisten het tegen elkaar opnemen.
Philip Freriks sprak na zijn winst over het ‘Centraal Bureau van de slimste mens’. Wellicht vertelt Van Mulligen of deze term inmiddels is ingeburgerd bij zijn werkgever, het Centraal Bureau voor de Statistiek.
Deze aflevering van De Slimste Mens is op maandag 20 januari 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Bourne Ultimatum
20:15Deze BN’ers stappen de boksring in voor Boxing Stars
18:22BNNVARA ziet tweede seizoen van spelprogramma Wolven wel zitten
15:35Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?