TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Bloedstollend spannend was de eindfinale De Slimste Mens in de winter van 2019 niet. Peter Hein van Mulligen, hoofdeconoom van het CBS, stond flink voor op boswachter Arjan Postma. Toen die laatste aangaf niets te weten over de film The Dark Knight was de weg voor Van Mulligen vrij om met de antwoorden ‘Batman’ en ‘Christian Bale’ het seizoen op zijn naam te zetten.
Zijn winst van destijds maakt dat de econoom nu opnieuw in de stoel plaatsneemt. Vandaag is hij de uitdager in dit seizoen waarin oud-winnaars en -finalisten het tegen elkaar opnemen.
Philip Freriks sprak na zijn winst over het ‘Centraal Bureau van de slimste mens’. Wellicht vertelt Van Mulligen of deze term inmiddels is ingeburgerd bij zijn werkgever, het Centraal Bureau voor de Statistiek.
Deze aflevering van De Slimste Mens is op maandag 20 januari 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic