TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De nieuwe uitdager in De Slimste Mens heet Teddy Tops. De radiopresentatrice en programmamaker studeerde journalistiek en politicologie. Daarna werkte ze als bureauredacteur bij de Volkskrant. Tegenwoordig presenteert ze het wekelijkse radioprogramma Een Uur Cultuur in de ochtend op NPO Radio 1.
Ze is artistiek leider van Mensen Zeggen Dingen, een internationaal platform spokenwordplatform, oftewel voordrachtskunst. Volgende week komt het eerste boek uit van de schrijfster en dichteres. De titel van haar debuutroman luidt Egelskop.
Het is het verhaal van een Amsterdamse café-eigenares en een vrouw in een plaggenhut die bij Philips gaat werken. Halverwege neemt de schrijfster de regie over en herschrijft de levens van beide vrouwen.
De Slimste Mens met Teddy Tops is op woensdag 10 september 2025 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Paul de Leeuw: 'Zo ziet een Beste Zangers-opnamedag eruit'
11:15Merel Ek geeft toe: 'Ik ben ook benaderd voor RTL Tonight'
10:50Hier vindt The Passion 2026 plaats
10:21Anita Witzier volgt voor KRO-NCRV mensen in de laatste fase van hun leven
09:50Huub Stapel duikt voor Omroep MAX in het vergeten verhaal van Schokland