TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Alsof je het WK voetbal wint en dan wekenlang niks mag zeggen!", zo omschreef Tom Roes de winst van De Slimste Mens in januari 2015. De programmamaker mocht uiteraard niets verklappen na de opnames en was blij toen zijn prestatie eindelijk wereldkundig werd.
Roes nam het in de finale op tegen Chris Zegers en Remco Veldhuis. Laatstgenoemde versloeg hij in de spannende eindstrijd met het juiste antwoord op een vraag over coach Alex Ferguson van Manchester United.
"Ik deed zo'n acht jaar over mijn studie en bij examens moest ik het hebben van zesjes. In mijn omgeving verwachtten ze dus niet dat ik dit ging winnen", zei Roes na afloop. Hoe vergaat het de programmamaker als uitdager in dit laatste seizoen van Philip Freriks en Maarten van Rossem?
De Slimste Mens is op dinsdag 21 januari 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen