TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Alsof je het WK voetbal wint en dan wekenlang niks mag zeggen!", zo omschreef Tom Roes de winst van De Slimste Mens in januari 2015. De programmamaker mocht uiteraard niets verklappen na de opnames en was blij toen zijn prestatie eindelijk wereldkundig werd.
Roes nam het in de finale op tegen Chris Zegers en Remco Veldhuis. Laatstgenoemde versloeg hij in de spannende eindstrijd met het juiste antwoord op een vraag over coach Alex Ferguson van Manchester United.
"Ik deed zo'n acht jaar over mijn studie en bij examens moest ik het hebben van zesjes. In mijn omgeving verwachtten ze dus niet dat ik dit ging winnen", zei Roes na afloop. Hoe vergaat het de programmamaker als uitdager in dit laatste seizoen van Philip Freriks en Maarten van Rossem?
De Slimste Mens is op dinsdag 21 januari 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'