TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Alsof je het WK voetbal wint en dan wekenlang niks mag zeggen!", zo omschreef Tom Roes de winst van De Slimste Mens in januari 2015. De programmamaker mocht uiteraard niets verklappen na de opnames en was blij toen zijn prestatie eindelijk wereldkundig werd.
Roes nam het in de finale op tegen Chris Zegers en Remco Veldhuis. Laatstgenoemde versloeg hij in de spannende eindstrijd met het juiste antwoord op een vraag over coach Alex Ferguson van Manchester United.
"Ik deed zo'n acht jaar over mijn studie en bij examens moest ik het hebben van zesjes. In mijn omgeving verwachtten ze dus niet dat ik dit ging winnen", zei Roes na afloop. Hoe vergaat het de programmamaker als uitdager in dit laatste seizoen van Philip Freriks en Maarten van Rossem?
De Slimste Mens is op dinsdag 21 januari 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij