TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Froukje Veenstra is de nieuwe kandidaat in De Slimste Mens. En dat betekent oppassen voor haar tegenstanders, want de singer-songwriter (bekend van de nummers ‘Ik wil dansen’ en ‘Niets tussen’) weet waar ze aan begint.
Aan het Algemeen Dagblad vertelde ze voor haar deelname dat ze al jaren naar de quiz van Philip Freriks en Maarten van Rossem kijkt. “Ik weet dus dat je tactisch slim moet zijn in dit spel.”
Ze heeft ook een nadeel: als begintwintiger heeft ze naar eigen zeggen op sommige vlakken een kennisachterstand ten opzichte van oudere spelers. “Van muziek weet ik vrij veel, van geschiedenis en sport weer minder. Je moet mij bijvoorbeeld geen zwart-witfilmpje van een voormalige Italiaanse president laten zien - je moet nét mazzel hebben met de vraag.”
Froukje maakt op 29 augustus haar debuut in De Slimste Mens.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen