TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Froukje Veenstra is de nieuwe kandidaat in De Slimste Mens. En dat betekent oppassen voor haar tegenstanders, want de singer-songwriter (bekend van de nummers ‘Ik wil dansen’ en ‘Niets tussen’) weet waar ze aan begint.
Aan het Algemeen Dagblad vertelde ze voor haar deelname dat ze al jaren naar de quiz van Philip Freriks en Maarten van Rossem kijkt. “Ik weet dus dat je tactisch slim moet zijn in dit spel.”
Ze heeft ook een nadeel: als begintwintiger heeft ze naar eigen zeggen op sommige vlakken een kennisachterstand ten opzichte van oudere spelers. “Van muziek weet ik vrij veel, van geschiedenis en sport weer minder. Je moet mij bijvoorbeeld geen zwart-witfilmpje van een voormalige Italiaanse president laten zien - je moet nét mazzel hebben met de vraag.”
Froukje maakt op 29 augustus haar debuut in De Slimste Mens.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'