TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Froukje Veenstra is de nieuwe kandidaat in De Slimste Mens. En dat betekent oppassen voor haar tegenstanders, want de singer-songwriter (bekend van de nummers ‘Ik wil dansen’ en ‘Niets tussen’) weet waar ze aan begint.
Aan het Algemeen Dagblad vertelde ze voor haar deelname dat ze al jaren naar de quiz van Philip Freriks en Maarten van Rossem kijkt. “Ik weet dus dat je tactisch slim moet zijn in dit spel.”
Ze heeft ook een nadeel: als begintwintiger heeft ze naar eigen zeggen op sommige vlakken een kennisachterstand ten opzichte van oudere spelers. “Van muziek weet ik vrij veel, van geschiedenis en sport weer minder. Je moet mij bijvoorbeeld geen zwart-witfilmpje van een voormalige Italiaanse president laten zien - je moet nét mazzel hebben met de vraag.”
Froukje maakt op 29 augustus haar debuut in De Slimste Mens.
Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
