TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Froukje Veenstra is de nieuwe kandidaat in De Slimste Mens. En dat betekent oppassen voor haar tegenstanders, want de singer-songwriter (bekend van de nummers ‘Ik wil dansen’ en ‘Niets tussen’) weet waar ze aan begint.
Aan het Algemeen Dagblad vertelde ze voor haar deelname dat ze al jaren naar de quiz van Philip Freriks en Maarten van Rossem kijkt. “Ik weet dus dat je tactisch slim moet zijn in dit spel.”
Ze heeft ook een nadeel: als begintwintiger heeft ze naar eigen zeggen op sommige vlakken een kennisachterstand ten opzichte van oudere spelers. “Van muziek weet ik vrij veel, van geschiedenis en sport weer minder. Je moet mij bijvoorbeeld geen zwart-witfilmpje van een voormalige Italiaanse president laten zien - je moet nét mazzel hebben met de vraag.”
Froukje maakt op 29 augustus haar debuut in De Slimste Mens.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen