TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Televisiepresentatrice Anniko Van Santen is bekend van o.a. Telekids, Alle Dieren Tellen Mee en Opsporing Verzocht. Van dit laatste programma - dat een samenwerking is tussen het Openbaar Ministerie, de politie en AVROTROS - is ze inmiddels ook eindredacteur. Van Santens televisiecarrière telt ruim dertig jaar.
In november 2009 was Van Santen al de winnares van De Slimste Mens. Dat werd toen nog uitgezonden door RTL 4 en gepresenteerd door Martijn Krabbé. Ze nam het in die finale-uitzending op tegen Playboy-hoofdredacteur Jan Heemskerk en presentatrice en (nu) podcastmaakster Suzanne Bosman. Met haar kennis over onder meer de Backstreet Boys en het Belgische koningshuis wist ze haar tegenstanders toen met gemak te verslaan. Deze aflevering gaat ze haar titel verdedigen.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer