TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Televisiepresentatrice Anniko Van Santen is bekend van o.a. Telekids, Alle Dieren Tellen Mee en Opsporing Verzocht. Van dit laatste programma - dat een samenwerking is tussen het Openbaar Ministerie, de politie en AVROTROS - is ze inmiddels ook eindredacteur. Van Santens televisiecarrière telt ruim dertig jaar.
In november 2009 was Van Santen al de winnares van De Slimste Mens. Dat werd toen nog uitgezonden door RTL 4 en gepresenteerd door Martijn Krabbé. Ze nam het in die finale-uitzending op tegen Playboy-hoofdredacteur Jan Heemskerk en presentatrice en (nu) podcastmaakster Suzanne Bosman. Met haar kennis over onder meer de Backstreet Boys en het Belgische koningshuis wist ze haar tegenstanders toen met gemak te verslaan. Deze aflevering gaat ze haar titel verdedigen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap