TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de vorige finale kreeg Jacob Derwig de award uit handen van Lisa Loeb, maar wie o wie mag zich vanavond de slimste noemen? Dat wordt bekend in deze finaleaflevering van De Slimste Mens. Eén ding is zeker: het wordt voor Anniko van Santen, Erik van Muiswinkel en Jasper van Kuijk moeten alles uit de kast halen.
Een belangrijk talent dat de kandidaten nodig hebben om te kunnen winnen, is goed associatief kunnen denken: snel verschillende beelden of gedachten aan elkaar kunnen koppelen. Mensen met creatieve beroepen kunnen dat doorgaans erg goed. Dat blijkt ook wel: cabaretiers deden het uitermate goed, wel zes keer won een comedian of cabaretier het programma.
Het leuke aan De Slimste Mens is dat iedereen er slimmer van wordt: veel meer mensen weten nu hoe de werkkamer van de Amerikaanse president genoemd wordt (Oval Office) en welk ingrediënt tonic zo bitter maakt (kinine).
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen