TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de vorige finale kreeg Jacob Derwig de award uit handen van Lisa Loeb, maar wie o wie mag zich vanavond de slimste noemen? Dat wordt bekend in deze finaleaflevering van De Slimste Mens. Eén ding is zeker: het wordt voor Anniko van Santen, Erik van Muiswinkel en Jasper van Kuijk moeten alles uit de kast halen.
Een belangrijk talent dat de kandidaten nodig hebben om te kunnen winnen, is goed associatief kunnen denken: snel verschillende beelden of gedachten aan elkaar kunnen koppelen. Mensen met creatieve beroepen kunnen dat doorgaans erg goed. Dat blijkt ook wel: cabaretiers deden het uitermate goed, wel zes keer won een comedian of cabaretier het programma.
Het leuke aan De Slimste Mens is dat iedereen er slimmer van wordt: veel meer mensen weten nu hoe de werkkamer van de Amerikaanse president genoemd wordt (Oval Office) en welk ingrediënt tonic zo bitter maakt (kinine).
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix
09:33Cheyenne Löhnen verrast door GTST-exit: 'Ik had graag langer willen blijven'
08:17De TV van gisteren: Kijkers vol lof over interview van Humberto Tan met Martijn Krabbé