TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Philip Freriks en Maarten van Rossem hebben wat te vieren. De Slimste Mens tikt zijn twintigste seizoen aan. Ook voor deze jubileumreeks heeft de redactie prominente Nederlanders bereid gevonden om een gooi te doen naar de titel. \
De eerste kandidaten zijn Femke van der Laan, schrijfster en weduwe van Eberhard van der Laan, KRO-NCRV-presentator Tim Senders en politiek journalist Thomas van Groningen.
En wat is een jubileum zonder traktatie? Op 22 juli begint een vijfdelige All Stars-editie op NPO Start. Per aflevering doen vier oud-finalisten opnieuw een gooi naar een finaleplek. Onder de deelnemers zijn smaakmakers uit voorgaande seizoenen: onder anderen operazangeres Francis van Broekhuizen, cabaretier Stefano Keizers en dichter Joost Oomen doen mee.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'