TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat eten Nederlanders nou eigenlijk het allerliefst? In De Smaak van Nederland reist culinair publicist Janny van der Heijden door het land om dat uit te vinden.
In deze eerste aflevering bezoekt ze het Rijksmuseum. Dat doet ze niet alleen: sterrenchef Joris Bijdendijk gaat met haar mee. De twee zijn benieuwd wat er in het verre verleden allemaal op tafel stond en bekijken daarom middeleeuwse schilderijen.
Uit onderzoek van televisiezender 24Kitchen blijkt dat acht op de tien Nederlanders minimaal eens per week Hollandse pot op tafel zetten. Omdat de aardappel daarin een van de hoofdingrediënten is, bezoekt Van der Heijden ook twee aardappelboeren. Akkerbouwers Jur en Jan Parlevliet uit het Zeeuwse Rilland vertellen met plezier over hun vak. (HH)
Partnerbijdrage
John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier
08:29De TV van gisteren: Kijkers voor House of Hide & Seek ver te zoeken op zomerse zaterdagavond
08:13Chess in tranen na mislukte proef in Bondgenoten: 'Ongezonde gewoonte'
12:08Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'