TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat eten Nederlanders nou eigenlijk het allerliefst? In De Smaak van Nederland reist culinair publicist Janny van der Heijden door het land om dat uit te vinden.
In deze eerste aflevering bezoekt ze het Rijksmuseum. Dat doet ze niet alleen: sterrenchef Joris Bijdendijk gaat met haar mee. De twee zijn benieuwd wat er in het verre verleden allemaal op tafel stond en bekijken daarom middeleeuwse schilderijen.
Uit onderzoek van televisiezender 24Kitchen blijkt dat acht op de tien Nederlanders minimaal eens per week Hollandse pot op tafel zetten. Omdat de aardappel daarin een van de hoofdingrediënten is, bezoekt Van der Heijden ook twee aardappelboeren. Akkerbouwers Jur en Jan Parlevliet uit het Zeeuwse Rilland vertellen met plezier over hun vak. (HH)
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'