TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wat eten Nederlanders nou eigenlijk het allerliefst? In De Smaak van Nederland reist culinair publicist Janny van der Heijden door het land om dat uit te vinden.
In deze eerste aflevering bezoekt ze het Rijksmuseum. Dat doet ze niet alleen: sterrenchef Joris Bijdendijk gaat met haar mee. De twee zijn benieuwd wat er in het verre verleden allemaal op tafel stond en bekijken daarom middeleeuwse schilderijen.
Uit onderzoek van televisiezender 24Kitchen blijkt dat acht op de tien Nederlanders minimaal eens per week Hollandse pot op tafel zetten. Omdat de aardappel daarin een van de hoofdingrediënten is, bezoekt Van der Heijden ook twee aardappelboeren. Akkerbouwers Jur en Jan Parlevliet uit het Zeeuwse Rilland vertellen met plezier over hun vak. (HH)
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak