TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat eten Nederlanders nou eigenlijk het allerliefst? In De Smaak van Nederland reist culinair publicist Janny van der Heijden door het land om dat uit te vinden.
In deze eerste aflevering bezoekt ze het Rijksmuseum. Dat doet ze niet alleen: sterrenchef Joris Bijdendijk gaat met haar mee. De twee zijn benieuwd wat er in het verre verleden allemaal op tafel stond en bekijken daarom middeleeuwse schilderijen.
Uit onderzoek van televisiezender 24Kitchen blijkt dat acht op de tien Nederlanders minimaal eens per week Hollandse pot op tafel zetten. Omdat de aardappel daarin een van de hoofdingrediënten is, bezoekt Van der Heijden ook twee aardappelboeren. Akkerbouwers Jur en Jan Parlevliet uit het Zeeuwse Rilland vertellen met plezier over hun vak. (HH)
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters