TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de jaren 80 en 90 was Colombia een land om te mijden. Rebellen, milities, drugskartels, politie en soldaten waren verwikkeld in een felle strijd waarvan burgers en buitenlanders vaak het slachtoffer werden. Sindsdien is er in Colombia echter veel veranderd. In de nieuwe vierdelige reisserie De Stem van Colombia verkent programmamaker Barbara Smit het land en zijn gewelddadige geschiedenis. Ook laat ze de hoopvolle kant zien van Colombia, waar de bewoners hard bouwen aan een nieuwe toekomst.
In de eerste aflevering vertelt Smit over Moederdag in Medellin, de tweede stad van het land. Op deze dag willen familievetes nogal eens uit de hand lopen, maar de bewoners doen hun best om er weer een fijne dag van te maken voor alle Colombiaanse moeders.
De Stem van Colombia is op zondag 5 januari 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 2.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar