TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yvette van Boven is in 't Gooi waar ze niet op bezoek gaat bij de mensen in 'dure huizen vol Gooise matrassen', maar bij boerenfamilies. Vroeger woonden vooral boeren in dit gebied en ze zijn er nog steeds.
In De Streken van Van Boven gaat de culinair expert eerst naar Blaricum waar vroeger boekweit werd verbouwd. Dat is nu nog nauwelijks zo, maar toch vindt ze nog een veldje waar de plant groeit. Waar van boekweit in het verleden pap werd gemaakt, weet Van Boven er nu een culinaire twist aan te geven.
Verder leert ze bij een postduivenhouder dat er ook kroketten en bitterballen van duivenvlees wordt gemaakt. “De duivenbitterballen worden hier in Blaricum goed gegeten”, zegt de man. Zijn moeder maakt ze en is er plaatselijk beroemd mee geworden.
Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond