Televisie
De TV van gisteren: kijkers raken niet uitgesproken over Oranjesupporters bij Jinek
Janine van Rooden
  ·  
In Jinek werd de situatie rondom het WK voetbal in Qatar uitgebreid besproken met voor- en tegenstanders. Eva sprak onder meer met Harry Goudsblom, een van de vele Oranjesupporters die door het gastland betaald wordt om naar het voetbalfestijn te gaan. Hij werd vergezeld door een groep gelijkgestemden die na een tijdje met de woorden 'wat een slap geouwehoer' boos de studio uitliepen.
“Hee… wij zijn geweest en gaan de kroeg in, Adios!”??? En Eva die klasse met focus doorgaat.? De talkshow: er gebeurt nog eens wat. #jinek pic.twitter.com/GStdtkcJYn
— Frens (@Frenstk) October 31, 2022
De 662.000 kijkers ergerden zich enorm aan het gebrek aan een moreel kompas bij Harry en de andere Oranjesupporters. Daar raakten ze dan ook niet over uitgesproken.
Wat een vervelende kerel is die Oranjesupporter zeg. Betweter tot en met en totaal blind voor andere argumenten. #jinek
— Tim (@Timisdit) October 31, 2022
Harry probeert recht te lullen wat zo krom is #jinek
— Jerry (@jerry_pique) October 31, 2022
Als die Oranje-supporters in #Jinek typetjes zouden zijn in Draadstaal, Koefnoen of Klikbeet zou je zeggen: te absurdistisch. Maar ze bestaan dus echt. Wat een volk.
— Johan over sport (@johanjvleeuwen) October 31, 2022
Er is in ieder geval genoeg zand daar om je kop in te steken ? #jinek #tieteman #Qatar #WK2022 pic.twitter.com/yazhu45faN
— Joyce Derksen Fotografie ??? (@JoyceDFoto) October 31, 2022
Harry droeg tijdens #Jinek drie brillen: twee gewone en een roze exemplaar.
— Maarten Jansen (@liefdagboek) October 31, 2022
Chateau Meiland
In Chateau Meiland op SBS6 was het deze keer niet alleen maar lachen, gieren en brullen. De familie nam namelijk afscheid van Jut, de anderhalf jaar oude kat van Maxime en Leroy die voor hun eigen huis werd doodgereden. Ze gaven hun geliefde huisdier een emotioneel afscheid door deze te begraven in de tuin van Martien en Erica. De 1 miljoen kijkers leefden erg mee met de Meilandjes.
Janken bij de begrafenis van de kat van familie Meiland... ik doe dat #zielig
— Miek (@Miekzegtmaarwat) October 31, 2022
#chateauMeiland
— Wybren ? (@DerWybren) October 31, 2022
Wat sneu voor de kat en de familie Meiland
Mensen met een hart voor dieren…
— Daan (@Daan_Danado) October 31, 2022
…hebben over het algemeen vaak het hart op de juiste plek!
???#chateaumeiland pic.twitter.com/hfLjtaalIl
De Avondshow met Arjen Lubach
In De Avondshow met Arjen Lubach op NPO 1 was actrice en zangeres Bente Fokkens te gast om haar nieuwe single Maak Me Wakker te zingen ter ere van haar nieuwe album. Dat werd door 942.000 mensen bekeken. Voor de gelegenheid leek het haar ook leuk om een tatoeage te laten zetten. Arjen was de beroerdste niet en stelde haar gelijk een aantal ontwerpen voor. Daar bleef het alleen niet bij, want de presentator bood Bente ook nog aan om de tattoo, na de uitzending, te laten zetten. En dat zag ze wel zitten.
Deze bijzondere vervanging van #GeheugenMemory zie je morgen op NPO Start. pic.twitter.com/aANo0T3U7X
— De Avondshow met Arjen Lubach (@deavondshowvpro) October 31, 2022
Hou normaliter niet echt van Nederlandstalige songs, maar als #Bente het zingt klinkt het dromerig mooi ?. #Avondshow
— Antoinette ??? (@AagjeEm) October 31, 2022
Mooi! #Bente #avondshow #Lubach
— Ton Jacobs (@ton65jacobs) October 31, 2022
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Vrouwen op het water in nieuwe realityserie Vrouwen Die Varen
Maaike werkt in de Rotterdamse haven waar ze zeeschepen naar hun ligplaats loodst. Ingrid vaart op de grachten in Amsterdam. Zij en andere vrouwen vertellen in de nieuwe serie Vrouwen Die Varen wat er zo leuk is aan werken op het water.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:11Mexx geeft duidelijkheid: om deze reden verliet Martin Een Jaar van Je Leven
10:55Turbo Review: Er valt genoeg lol te beleven met Hockeyvaders op Videoland
10:35De TV van gisteren: Race Across the World-kijkers genieten van Dominic Seldis
10:19Beau van Erven Dorens laat zich live in de uitzending steken door een bloedzuiger: 'Let's do it!'
09:47RTL gunt Secret Duets een derde seizoen