TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dan is er nog Studio Sport met alle sporten (1,4 miljoen), Studio WK 22 (1,2 miljoen), Voetbal WK Journaal (1,2 miljoen), het 20.00 uur Journaal (1,1 miljoen) en het Half Acht Journaal (1 miljoen).
Genoeg over voetbal en journaals. Natuurlijk was er ook wat anders op televisie en de winnaar daarvan is Isola Di Beau met 878.000 kijkers. Te gast op Sardinië bij Beau waren journalist Olaf Koens en actrice en presentatrice Hanna Verboom. Olaf praat met Beau zoal over zijn werk in combinatie met zijn gezin. Hanna praat openlijk over haar mentale moeilijke tijd en hoe ze een psychose kreeg op een feestje van Elton John.
Mooie afl weer ? @BeauvanED @hannaverboom @obk #isoladibeau heerlijk programma! — Emke (@Em_vh) December 4, 2022
Bijzonder interview met @obk bij Isola di Beau?Nog vele veilige reizen? — Steff (@steffgroef) December 4, 2022
Dat waren weer leuke gasten ! @obk en @hannaverboom bij #isoladibeau — Esther B. (@sniksnok) December 4, 2022
Voor Postcode Loterij een tegen vijftig bleven 865.000 kijkers hangen en ook De Oranjewinter kon rekenen op 821.000 kijkers. Hier waren kijkers wel iets kritischer over overigens want René van der Gijp werd gemist. Hij werd vervangen door Job Knoester.
Het wordt trouwens wel even pijnlijk duidelijk hoeveel Rene toevoegt aan tafel bij “@vandaaginside” de #Oranjewinter,.. in deze samenstelling zou het na een week van de buis verdwijnen. #sbs6 #deoranjewinter #gijp #derksen — Zemir Mujic (@ZemirMujic10) December 4, 2022
Waarom zit Knoester überhaupt aan tafel?
Beschikt hij over compromitterende informatie?#deoranjewinter — Patricia (@blijvengroeien) December 4, 2022
waar is gijpie en wie is die chagrijn aan de bar? #oranjewinter — Ilse ? (@ilspils89) December 4, 2022
Na de late uitzending van Even Tot Hier op zaterdag die 1,7 miljoen kijkers trok, zaten gisteren ook veel mensen nog voor de buis voor de herhaling. Ook deze vindt weer zijn weg naar de kijkcijfer top 25 met 451.000 kijkers. Gisteren vertelden Van der Laan en Woe nog hoe hun hit met Lenny Kuhr in een hele korte tijd tot stand kwam. Een ander programma dat elke week wel in de dag top 25 staat een beetje in de middenmoot is Code van Coppens. Ook nu zaten er 562.000 mensen voor de buis. Echter bleek het om een herhaling te gaan met Martien Meiland en Britt Dekker waar kijkers, die de aflevering al kenden, niet heel blij mee waren.
Euhh opeens een oude aflevering van Code van Coppens.. @SBS6 #codevancoppens #sbs6 — jerickftw (@jerickftw) December 4, 2022
Huh hè @SBS6 dit hadden we niet afgesproken... #codevancoppens. @cis1975 zou toch komen in de aflevering van vandaag... — Riz (@GewoonRiz) December 4, 2022
Zitten we ineens naar een herhaling te kijken. Hoe kan dit? #codevancoppens — Tamara (@twal112) December 4, 2022
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie