TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De vijf jongeren die met allerlei problemen kampen maken na een halfjaar de balans op in De Uitvlucht. Hebben ze stappen gezet? Hoe kijken ze naar het komende halfjaar?
Donovan zit weer aan de drugs. Volgens eigen zeggen omdat hij depressief was en zich goed wilde voelen. Zijn ouders maken zich zorgen en betwijfelen of alweer een nieuwe opname in de ontwenningskliniek wel de oplossing is.
Maddy heeft geleerd dat ze maling moet hebben aan wat andere mensen vinden. Ze verwerkt de pijn over het huiselijk geweld uit haar jeugd in haar muziek.
De verslavingsgevoelige Robin heeft terugvallen, maar ziet de toekomst positief, net als danseres Shannon. Diego besluit zich echt te laten dopen en ziet dat als een nieuwe stap om zijn eigen identiteit te vinden.
De Uitvlucht is op donderdag 29 mei 2025 om 22:10 uur te zien op NPO 3.
Thomas van Groningen: 'Geweldig voor Hélène Hendriks dat ze De Oranjezomer toch kan gaan presenteren'
08:50Zoveel kost het om te logeren bij de kandidaten van B&B Vol Liefde 2025
08:49De TV van gisteren: Het botert totaal niet tussen Illya en Kim in B&B Vol Liefde
19:50Hélène Hendriks keert in augustus terug bij De Oranjezomer
19:00Dit zijn de kandidaten van de reguliere editie van Het Perfecte Plaatje 2025