TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De vijf jongeren die met allerlei problemen kampen maken na een halfjaar de balans op in De Uitvlucht. Hebben ze stappen gezet? Hoe kijken ze naar het komende halfjaar?
Donovan zit weer aan de drugs. Volgens eigen zeggen omdat hij depressief was en zich goed wilde voelen. Zijn ouders maken zich zorgen en betwijfelen of alweer een nieuwe opname in de ontwenningskliniek wel de oplossing is.
Maddy heeft geleerd dat ze maling moet hebben aan wat andere mensen vinden. Ze verwerkt de pijn over het huiselijk geweld uit haar jeugd in haar muziek.
De verslavingsgevoelige Robin heeft terugvallen, maar ziet de toekomst positief, net als danseres Shannon. Diego besluit zich echt te laten dopen en ziet dat als een nieuwe stap om zijn eigen identiteit te vinden.
De Uitvlucht is op donderdag 29 mei 2025 om 22:10 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Het is dit weekend tijd voor de laatste race in de triple header. Het Formule 1-circus reist verder af naar het zuiden voor de Grand Prix van Spanje.
Papa Jay uit Een Huis Vol wordt opnieuw vader
06:47Vanavond op TV: Black Lives Matter: 5 jaar later, FBI: Most wanted, Get Smart
12:21MAFS-Maarten is dolgelukkig met nieuwe liefde
10:10Eva van Dongen is back, Angela Schijf weer in haar Flikken-rol gekropen
09:43Op deze datum keert 2 voor 12 terug op televisie