TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waar de presentatie van de reguliere reeks in handen is van Tijl Beckand, daar heeft Frank Evenblij die eer in De Verraders Halloween. Hij leidt de kandidaten door het spel vol manipulatie, leugens en bedrog.
Hoewel dit al het derde seizoen is dat hij dit doet maakte Frank in een eerdere aflevering een onhandige fout. Bij de eetproef, vooral bekend van Expeditie Robinson, moeten de kandidaten smerige gerechten eten. Op het bord ligt een kleine variant en een grote variant van het product. De deelnemers hoeven alleen het kleine stuk op te eten, in dit geval geitenballen.
Kandidaat Niels Oosthoek eet met moeite het hele gerecht op, om vervolgens van de presentator te horen: "Je hoefde alleen het kleine stuk op te eten, dat was ik vergeten te vertellen." Foutje, bedankt. Wie zal het zeggen? Misschien deed Frank dit wel bewust.
De Verraders Halloween zie je iedere zaterdag om 20:00 uur op RTL 4.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima