TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waar de presentatie van de reguliere reeks in handen is van Tijl Beckand, daar heeft Frank Evenblij die eer in De Verraders Halloween. Hij leidt de kandidaten door het spel vol manipulatie, leugens en bedrog.
Hoewel dit al het derde seizoen is dat hij dit doet maakte Frank in een eerdere aflevering een onhandige fout. Bij de eetproef, vooral bekend van Expeditie Robinson, moeten de kandidaten smerige gerechten eten. Op het bord ligt een kleine variant en een grote variant van het product. De deelnemers hoeven alleen het kleine stuk op te eten, in dit geval geitenballen.
Kandidaat Niels Oosthoek eet met moeite het hele gerecht op, om vervolgens van de presentator te horen: "Je hoefde alleen het kleine stuk op te eten, dat was ik vergeten te vertellen." Foutje, bedankt. Wie zal het zeggen? Misschien deed Frank dit wel bewust.
De Verraders Halloween zie je iedere zaterdag om 20:00 uur op RTL 4.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen