TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waar de presentatie van de reguliere reeks in handen is van Tijl Beckand, daar heeft Frank Evenblij die eer in De Verraders Halloween. Hij leidt de kandidaten door het spel vol manipulatie, leugens en bedrog.
Hoewel dit al het derde seizoen is dat hij dit doet maakte Frank in een eerdere aflevering een onhandige fout. Bij de eetproef, vooral bekend van Expeditie Robinson, moeten de kandidaten smerige gerechten eten. Op het bord ligt een kleine variant en een grote variant van het product. De deelnemers hoeven alleen het kleine stuk op te eten, in dit geval geitenballen.
Kandidaat Niels Oosthoek eet met moeite het hele gerecht op, om vervolgens van de presentator te horen: "Je hoefde alleen het kleine stuk op te eten, dat was ik vergeten te vertellen." Foutje, bedankt. Wie zal het zeggen? Misschien deed Frank dit wel bewust.
De Verraders Halloween zie je iedere zaterdag om 20:00 uur op RTL 4.
NET5 dompelt zich onder in de wereld van crime
11:20Wanneer begint het tweede seizoen van Ons Kent Ons?
10:49Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026