TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Drie jaar geleden nam Ruben Terlou in De Wereld van de Chinezen een kijkje in landen waar China actief is met investeringen en infrastructurele projecten, of waar veel Chinese arbeiders of immigranten te vinden zijn. In het tweede seizoen van de documentaireserie reist hij af naar vijf nieuwe bestemmingen.
Er is in de tussentijd wel het een en ander veranderd. "China is geopolitiek een nog machtigere speler geworden en slaat een andere toon aan." Ook merkt Terlou dat de relatie met China op veel plekken een gevoelig onderwerp is geworden. In de eerste aflevering is hij op de Solomoneilanden, waar de diplomatieke relatie met Taiwan is geruild voor een warme band met China. Op de plek waar een Taiwanese modelboerderij stond, bouwde China een nieuw stadion.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story