TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie jaar geleden nam Ruben Terlou in De Wereld van de Chinezen een kijkje in landen waar China actief is met investeringen en infrastructurele projecten, of waar veel Chinese arbeiders of immigranten te vinden zijn. In het tweede seizoen van de documentaireserie reist hij af naar vijf nieuwe bestemmingen.
Er is in de tussentijd wel het een en ander veranderd. "China is geopolitiek een nog machtigere speler geworden en slaat een andere toon aan." Ook merkt Terlou dat de relatie met China op veel plekken een gevoelig onderwerp is geworden. In de eerste aflevering is hij op de Solomoneilanden, waar de diplomatieke relatie met Taiwan is geruild voor een warme band met China. Op de plek waar een Taiwanese modelboerderij stond, bouwde China een nieuw stadion.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij