TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vernond Rombley zit een celstraf van vijftien jaar uit voor de brute moord op een winkelier, maar hij blijft zeggen onschuldig te zijn. In deze tweede aflevering van de documentaire De zaak-Rombley zoeken de makers verder uit wat er toen gebeurd is.
Een team van onderzoeksjournalisten kreeg toegang tot de Koraal Spechtgevangenis op Curaçao waar Rombley in de cel zit. Deze gevangenis staat bekend als de ‘hel van het koninkrijk' vanwege de vele misstanden binnen de muren. De Antilliaan krijgt daarnaast hulp van het advocatenechtpaar Knoops.
Ook andere experts duiken in de zaak en analyseren onder meer de camerabeelden waarop de schutter te zien is. Een belangrijke vraag blijft waarom Rombley appjes stuurde naar meisjes waarin hij de moord bekent.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO