TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vernond Rombley zit een celstraf van vijftien jaar uit voor de brute moord op een winkelier, maar hij blijft zeggen onschuldig te zijn. In deze tweede aflevering van de documentaire De zaak-Rombley zoeken de makers verder uit wat er toen gebeurd is.
Een team van onderzoeksjournalisten kreeg toegang tot de Koraal Spechtgevangenis op Curaçao waar Rombley in de cel zit. Deze gevangenis staat bekend als de ‘hel van het koninkrijk' vanwege de vele misstanden binnen de muren. De Antilliaan krijgt daarnaast hulp van het advocatenechtpaar Knoops.
Ook andere experts duiken in de zaak en analyseren onder meer de camerabeelden waarop de schutter te zien is. Een belangrijke vraag blijft waarom Rombley appjes stuurde naar meisjes waarin hij de moord bekent.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'