TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vernond Rombley zit een celstraf van vijftien jaar uit voor de brute moord op een winkelier, maar hij blijft zeggen onschuldig te zijn. In deze tweede aflevering van de documentaire De zaak-Rombley zoeken de makers verder uit wat er toen gebeurd is.
Een team van onderzoeksjournalisten kreeg toegang tot de Koraal Spechtgevangenis op Curaçao waar Rombley in de cel zit. Deze gevangenis staat bekend als de ‘hel van het koninkrijk' vanwege de vele misstanden binnen de muren. De Antilliaan krijgt daarnaast hulp van het advocatenechtpaar Knoops.
Ook andere experts duiken in de zaak en analyseren onder meer de camerabeelden waarop de schutter te zien is. Een belangrijke vraag blijft waarom Rombley appjes stuurde naar meisjes waarin hij de moord bekent.
Ontevreden VTWonen-stel zet meubels (onder bijzondere naam) weer te koop
12:42Máxima krijgt een derde seizoen én een nieuwe cast
11:28Mooie beelden: terugkeer Jennie Jelies in Spanje
10:38Zien: Eric Corton maakt opwachting in Flikken Maastricht naast Angela Schijf
09:49Jack van Gelder wordt gemist bij De Oranjezondag: 'Haal hem terug'