TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vernond Rombley zit een celstraf van vijftien jaar uit voor de brute moord op een winkelier, maar hij blijft zeggen onschuldig te zijn. In deze tweede aflevering van de documentaire De zaak-Rombley zoeken de makers verder uit wat er toen gebeurd is.
Een team van onderzoeksjournalisten kreeg toegang tot de Koraal Spechtgevangenis op Curaçao waar Rombley in de cel zit. Deze gevangenis staat bekend als de ‘hel van het koninkrijk' vanwege de vele misstanden binnen de muren. De Antilliaan krijgt daarnaast hulp van het advocatenechtpaar Knoops.
Ook andere experts duiken in de zaak en analyseren onder meer de camerabeelden waarop de schutter te zien is. Een belangrijke vraag blijft waarom Rombley appjes stuurde naar meisjes waarin hij de moord bekent.
Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle