TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“De vis wordt duur betaald”, sprak Kniertje in de toneelklassieker Op Hoop van Zegen. De woorden van deze weduwe galmen ook na in Deadliest Catch. Het 20e seizoen van deze realityserie gaat van start met een extra lange aflevering.
De vissers gooien met gevaar voor eigen leven hun netten uit in de woelige wateren van Alaska. Zij hebben het voorzien op rode koningskrabben. De periode waarin deze dieren bevist mogen worden, is echter zeer beperkt. Door de zware tijdsdruk loopt de spanning tussen de concurrerende kapiteins al snel hoog op.
Tot overmaat van ramp worden de zeevaarders dit seizoen geplaagd door zware stormen en uitslaande branden. “Dit is meer dan vissen om de kost te verdienen”, stelt kapitein Hansen. “Dit is een race tegen de klok.”
Deadliest Catch is op woensdag 26 juni 2024 om 20:30 uur te zien op Discovery.
De TV van gisteren: Matige start voor realityserie De Bogaartjes
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Vertical Limit
00:56Komende week in GTST: Chantabele chappies en de teleurgestelde tweeling
00:12De Bogaartjes vallen in de smaak bij kijkers: 'Gewoon harde werkers'
19:44Holland's Got Talent krijgt nieuwe naam, Jamai en Buddy Vedder vertrekken