TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny van der Heijden, André van Duin en hondje Nhaan gaan weer de Nederlandse wateren op in een nieuw seizoen van Denkend aan Holland.
Lees ook: Janny van der Heijden krijgt haar eigen Denkend aan Holland-spin-off
Deze zomereditie begint in de oudste botanische tuin van Nederland, de Hortus botanicus in Leiden. Per sloep verkennen ze vervolgens het centrum van de Sleutelstad. Onderweg ontmoeten ze verschillende mensen met een bijzonder verhaal, onder wie Abdullah met zijn viskar en biologen Auke-Florian en Liselotte. De twee laatstgenoemden proberen de Leidse grachten vrij van plastic te houden.
Daarna verruilt het duo de sloep voor de Pollux, de boot waarin ze de afgelopen seizoenen te zien waren. Ze varen over de Kagerplassen en eindigen in Katwijk aan Zee. Dit seizoen doen ze verder nog Zeeland, Amsterdam en Groningen aan.
Denkend aan Holland is vanaf donderdag 4 augustus wekelijks om 21:30 uur te zien op NPO1.
Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, NPO Doc: Mijn broer, Furiosa: A Mad Max Saga
18:55Estavana Polman en Rafael van der Vaart verwachten tweede kindje samen
16:00Onverwachte ontdekking in tweede seizoen van Zussen: bekijk de eerste beelden