TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny van der Heijden, André van Duin en hondje Nhaan gaan weer de Nederlandse wateren op in een nieuw seizoen van Denkend aan Holland.
Lees ook: Janny van der Heijden krijgt haar eigen Denkend aan Holland-spin-off
Deze zomereditie begint in de oudste botanische tuin van Nederland, de Hortus botanicus in Leiden. Per sloep verkennen ze vervolgens het centrum van de Sleutelstad. Onderweg ontmoeten ze verschillende mensen met een bijzonder verhaal, onder wie Abdullah met zijn viskar en biologen Auke-Florian en Liselotte. De twee laatstgenoemden proberen de Leidse grachten vrij van plastic te houden.
Daarna verruilt het duo de sloep voor de Pollux, de boot waarin ze de afgelopen seizoenen te zien waren. Ze varen over de Kagerplassen en eindigen in Katwijk aan Zee. Dit seizoen doen ze verder nog Zeeland, Amsterdam en Groningen aan.
Denkend aan Holland is vanaf donderdag 4 augustus wekelijks om 21:30 uur te zien op NPO1.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen