TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
André van Duin wist meteen welke vaarroute hij zou kiezen voor deze Denkend aan Holland. Hij heeft voor hem en Janny van der Heijden er een uitgestippeld in zijn geboortestad Rotterdam, waar hij de ene na de andere herinnering ophaalt aan zijn jonge jaren.
Een bezoek aan zijn geboortehuis kan dan ook niet ontbreken. Hij is al meer dan dertig jaar niet meer in deze straat geweest waarin ook zijn tante en grootouders woonden. Een bijzonder moment dus, en al helemaal als twee huidige buurtbewoners een verrassing voor hem hebben.
De volgende dag vaart Lee Towers, die andere bekende Rotterdammer, mee op de Maas en sluiten André en Janny hun reis culinair af met een Rotterdamse lekkernij. Ze eten uierboord, ook wel bekend als ‘arbeidersbiefstuk’.
Denkend aan Holland is op maandag 22 juli 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1. (HH)
Vanavond op TV: De oorlog die nooit ophoudt, RTL GP: Dakar, Wind River
06:00Het derde seizoen van LOL: Last One Laughing is nu te zien op Prime Video: dit moet je weten
18:40Arjen Lubach onthult de startdatum van zijn nieuwe programma bij RTL
18:30RTL werkt aan nieuw adventure-realityprogramma: The Box
15:45Tygo Gernandt deelt nu zelf details van incident bij Flikken Maastricht: 'Simpelweg dom'