TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André van Duin wist meteen welke vaarroute hij zou kiezen voor deze Denkend aan Holland. Hij heeft voor hem en Janny van der Heijden er een uitgestippeld in zijn geboortestad Rotterdam, waar hij de ene na de andere herinnering ophaalt aan zijn jonge jaren.
Een bezoek aan zijn geboortehuis kan dan ook niet ontbreken. Hij is al meer dan dertig jaar niet meer in deze straat geweest waarin ook zijn tante en grootouders woonden. Een bijzonder moment dus, en al helemaal als twee huidige buurtbewoners een verrassing voor hem hebben.
De volgende dag vaart Lee Towers, die andere bekende Rotterdammer, mee op de Maas en sluiten André en Janny hun reis culinair af met een Rotterdamse lekkernij. Ze eten uierboord, ook wel bekend als ‘arbeidersbiefstuk’.
Denkend aan Holland is op maandag 22 juli 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1. (HH)
Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief