TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André van Duin en Janny van der Heijden spotten al gauw een bekende in de laatste Denkend aan Holland van dit seizoen. Vanuit Gramsbergen varen ze over de Vecht naar Hardenberg, en laat dit nou net de woonplaats van Edwin Evers zijn. De voormalig radio-dj heeft genoeg tijd voor een onderonsje met de twee.
Na het stadsbezoek leert een 'bushcrafter' hen vuur maken en wacht in Ommen het laatste en misschien wel het leukste uitstapje van deze serie: het duo gaat op koeiensafari! Tijdens de tocht horen ze alles over de zestig Brandrode runderen die in het Vechtdal grazen.
Van Duin en een koeiensafari, dat moet wel gouden tv opleveren. Hopelijk maakt hij de kijker alvast warm voor het nieuwe seizoen van Animal Crackers, waarvan de opnames deze maand plaatsvinden.
Partnerbijdrage
Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'
09:11Hilarisch: zo kijkt René van der Gijp thuis tv, tussen zijn honden