TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André van Duin en Janny van der Heijden spotten al gauw een bekende in de laatste Denkend aan Holland van dit seizoen. Vanuit Gramsbergen varen ze over de Vecht naar Hardenberg, en laat dit nou net de woonplaats van Edwin Evers zijn. De voormalig radio-dj heeft genoeg tijd voor een onderonsje met de twee.
Na het stadsbezoek leert een 'bushcrafter' hen vuur maken en wacht in Ommen het laatste en misschien wel het leukste uitstapje van deze serie: het duo gaat op koeiensafari! Tijdens de tocht horen ze alles over de zestig Brandrode runderen die in het Vechtdal grazen.
Van Duin en een koeiensafari, dat moet wel gouden tv opleveren. Hopelijk maakt hij de kijker alvast warm voor het nieuwe seizoen van Animal Crackers, waarvan de opnames deze maand plaatsvinden.
De TV van gisteren: De eerste afvaller van B&B Vol Liefde 2026 is alweer een feit
06:47Vanavond op TV: Shetland, B&B vol liefde, The Hangover Part III
21:18B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu al klaar met Timothy: 'Jongere versie van Gordon'
16:50Is de bruiloft van Viktor en Sarah te zien in het nieuwe seizoen van De Verhulstjes? Gert verklapt
16:14B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Ceciel (en dit is haar leeftijd)