TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André van Duin en Janny van der Heijden spotten al gauw een bekende in de laatste Denkend aan Holland van dit seizoen. Vanuit Gramsbergen varen ze over de Vecht naar Hardenberg, en laat dit nou net de woonplaats van Edwin Evers zijn. De voormalig radio-dj heeft genoeg tijd voor een onderonsje met de twee.
Na het stadsbezoek leert een 'bushcrafter' hen vuur maken en wacht in Ommen het laatste en misschien wel het leukste uitstapje van deze serie: het duo gaat op koeiensafari! Tijdens de tocht horen ze alles over de zestig Brandrode runderen die in het Vechtdal grazen.
Van Duin en een koeiensafari, dat moet wel gouden tv opleveren. Hopelijk maakt hij de kijker alvast warm voor het nieuwe seizoen van Animal Crackers, waarvan de opnames deze maand plaatsvinden.
Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten
08:06De TV van gisteren: Kyle én Danique stormen woedend weg tijdens gesprek met expert in MAFS
22:09Danique krijgt lovende woorden en bijval van MAFS-kijkers
15:26De eerste beelden van Het Jachtseizoen: Most Wanted 2026 zijn verschenen
15:10Linda heeft keiharde boodschap voor Anton in Married at First Sight: 'Knop omgezet'