TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André van Duin en Janny van der Heijden spotten al gauw een bekende in de laatste Denkend aan Holland van dit seizoen. Vanuit Gramsbergen varen ze over de Vecht naar Hardenberg, en laat dit nou net de woonplaats van Edwin Evers zijn. De voormalig radio-dj heeft genoeg tijd voor een onderonsje met de twee.
Na het stadsbezoek leert een 'bushcrafter' hen vuur maken en wacht in Ommen het laatste en misschien wel het leukste uitstapje van deze serie: het duo gaat op koeiensafari! Tijdens de tocht horen ze alles over de zestig Brandrode runderen die in het Vechtdal grazen.
Van Duin en een koeiensafari, dat moet wel gouden tv opleveren. Hopelijk maakt hij de kijker alvast warm voor het nieuwe seizoen van Animal Crackers, waarvan de opnames deze maand plaatsvinden.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-Paul verovert de harten van kijkers
06:47Vanavond op TV: Het gevoel van de Vierdaagse, B&B vol liefde, The Hangover Part II
06:00Zo kijk je live naar de Nijmeegse Vierdaagse 2026
21:28B&B Vol Liefde-kijkers gaan los om de magnetronmaaltijd van Caroline
19:44Startdatum nieuw seizoen De Roelvinkjes bekend