TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André van Duin en Janny van der Heijden spotten al gauw een bekende in de laatste Denkend aan Holland van dit seizoen. Vanuit Gramsbergen varen ze over de Vecht naar Hardenberg, en laat dit nou net de woonplaats van Edwin Evers zijn. De voormalig radio-dj heeft genoeg tijd voor een onderonsje met de twee.
Na het stadsbezoek leert een 'bushcrafter' hen vuur maken en wacht in Ommen het laatste en misschien wel het leukste uitstapje van deze serie: het duo gaat op koeiensafari! Tijdens de tocht horen ze alles over de zestig Brandrode runderen die in het Vechtdal grazen.
Van Duin en een koeiensafari, dat moet wel gouden tv opleveren. Hopelijk maakt hij de kijker alvast warm voor het nieuwe seizoen van Animal Crackers, waarvan de opnames deze maand plaatsvinden.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek