TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
André van Duin en Janny van der Heijden spotten al gauw een bekende in de laatste Denkend aan Holland van dit seizoen. Vanuit Gramsbergen varen ze over de Vecht naar Hardenberg, en laat dit nou net de woonplaats van Edwin Evers zijn. De voormalig radio-dj heeft genoeg tijd voor een onderonsje met de twee.
Na het stadsbezoek leert een 'bushcrafter' hen vuur maken en wacht in Ommen het laatste en misschien wel het leukste uitstapje van deze serie: het duo gaat op koeiensafari! Tijdens de tocht horen ze alles over de zestig Brandrode runderen die in het Vechtdal grazen.
Van Duin en een koeiensafari, dat moet wel gouden tv opleveren. Hopelijk maakt hij de kijker alvast warm voor het nieuwe seizoen van Animal Crackers, waarvan de opnames deze maand plaatsvinden.
Justine Marcella is weg bij Shownieuws
11:00Martine van Os over nieuwe seizoen We Zijn er Bijna!: 'Elk levensverhaal is boeiend'
10:02Gerard Joling praat mond voorbij: 'Nieuw seizoen van Only Joling op komst'
08:40Komende week in B&B Vol Liefde: 'Ik plons zo samen het bed in' en Malgosia-vibes
07:57De TV van gisteren: 'Dit krijgen Glennis, Lale en Bram voor deelname aan Het Waren 2 Fantastische Dagen'