TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Denkend aan Zwitserland was zonder de jeugdboeken over Heidi waarschijnlijk niet gemaakt. Als kind was Janny van der Heijden dol op de verhalen over het weesmeisje en geitenhoeder Peter. In Denkend aan Zwitserland maakt ze samen met André van Duin en haar hondje Nhaan een treinreis door het land van haar fictieve jeugdvriendin.
Lees ook: André en Janny maken nieuwe reeks Denkend Aan... Mallorca
Hun laatste etappe begint in Davos, dat bekendstaat vanwege de gezonde berglucht. Niet voor niets is in het dorpje het Nederlandse astmacentrum te vinden. Janny en André nemen er een kijkje en ontmoeten patiënten.
Daarna gaat het gezelschap verder naar eindstation Sankt Moritz. Als Janny en André daar - samen met een kudde geiten - een berghut bezoeken die ooit in een echte Heidi-film is gebruikt, wanen ze zich echt Heidi en Peter.
Denkend aan Zwitserland is iedere zondag vanaf 21:38 uur te zien bij MAX op NPO1.
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers