TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Denkend aan Zwitserland was zonder de jeugdboeken over Heidi waarschijnlijk niet gemaakt. Als kind was Janny van der Heijden dol op de verhalen over het weesmeisje en geitenhoeder Peter. In Denkend aan Zwitserland maakt ze samen met André van Duin en haar hondje Nhaan een treinreis door het land van haar fictieve jeugdvriendin.
Lees ook: André en Janny maken nieuwe reeks Denkend Aan... Mallorca
Hun laatste etappe begint in Davos, dat bekendstaat vanwege de gezonde berglucht. Niet voor niets is in het dorpje het Nederlandse astmacentrum te vinden. Janny en André nemen er een kijkje en ontmoeten patiënten.
Daarna gaat het gezelschap verder naar eindstation Sankt Moritz. Als Janny en André daar - samen met een kudde geiten - een berghut bezoeken die ooit in een echte Heidi-film is gebruikt, wanen ze zich echt Heidi en Peter.
Denkend aan Zwitserland is iedere zondag vanaf 21:38 uur te zien bij MAX op NPO1.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten