TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Denkend aan Zwitserland was zonder de jeugdboeken over Heidi waarschijnlijk niet gemaakt. Als kind was Janny van der Heijden dol op de verhalen over het weesmeisje en geitenhoeder Peter. In Denkend aan Zwitserland maakt ze samen met André van Duin en haar hondje Nhaan een treinreis door het land van haar fictieve jeugdvriendin.
Lees ook: André en Janny maken nieuwe reeks Denkend Aan... Mallorca
Hun laatste etappe begint in Davos, dat bekendstaat vanwege de gezonde berglucht. Niet voor niets is in het dorpje het Nederlandse astmacentrum te vinden. Janny en André nemen er een kijkje en ontmoeten patiënten.
Daarna gaat het gezelschap verder naar eindstation Sankt Moritz. Als Janny en André daar - samen met een kudde geiten - een berghut bezoeken die ooit in een echte Heidi-film is gebruikt, wanen ze zich echt Heidi en Peter.
Denkend aan Zwitserland is iedere zondag vanaf 21:38 uur te zien bij MAX op NPO1.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?