TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het contrast tussen de plekken die Theo Maassen in deze aflevering van Der Theo bezoekt is groot: Slot Neuschwanstein in Beieren en het Holocaustmonument in Berlijn. Voor hem staat het kasteel voor de onbevangenheid van voor de Tweede Wereldoorlog, het monument symboliseert de gitzwarte periode met schuldgevoel erna.
Kun je grappen maken over de oorlog? Over die vraag praat Theo met schrijver Rudolph Herzog, die onderzoek deed naar humor tijdens de nazitijd. Ook spreekt hij de Nederlands-Duitse zanger en theatermaker Sven Ratzke. Hij brengt in zijn voorstelling Marlene een ode aan Marlene Dietrich en de vrije kunst van Das Kabarett.
Tot slot maakt de cabaretier de Dag van de Duitse eenheid mee, een feest dat sinds 1990 ieder jaar op 3 oktober plaatsvindt.
Der Theo zie je iedere zaterdag vanaf 22:30 uur bij BNNVARA op NPO1.
Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, Deja Vu
11:07Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers