TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het contrast tussen de plekken die Theo Maassen in deze aflevering van Der Theo bezoekt is groot: Slot Neuschwanstein in Beieren en het Holocaustmonument in Berlijn. Voor hem staat het kasteel voor de onbevangenheid van voor de Tweede Wereldoorlog, het monument symboliseert de gitzwarte periode met schuldgevoel erna.
Kun je grappen maken over de oorlog? Over die vraag praat Theo met schrijver Rudolph Herzog, die onderzoek deed naar humor tijdens de nazitijd. Ook spreekt hij de Nederlands-Duitse zanger en theatermaker Sven Ratzke. Hij brengt in zijn voorstelling Marlene een ode aan Marlene Dietrich en de vrije kunst van Das Kabarett.
Tot slot maakt de cabaretier de Dag van de Duitse eenheid mee, een feest dat sinds 1990 ieder jaar op 3 oktober plaatsvindt.
Der Theo zie je iedere zaterdag vanaf 22:30 uur bij BNNVARA op NPO1.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'