TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het contrast tussen de plekken die Theo Maassen in deze aflevering van Der Theo bezoekt is groot: Slot Neuschwanstein in Beieren en het Holocaustmonument in Berlijn. Voor hem staat het kasteel voor de onbevangenheid van voor de Tweede Wereldoorlog, het monument symboliseert de gitzwarte periode met schuldgevoel erna.
Kun je grappen maken over de oorlog? Over die vraag praat Theo met schrijver Rudolph Herzog, die onderzoek deed naar humor tijdens de nazitijd. Ook spreekt hij de Nederlands-Duitse zanger en theatermaker Sven Ratzke. Hij brengt in zijn voorstelling Marlene een ode aan Marlene Dietrich en de vrije kunst van Das Kabarett.
Tot slot maakt de cabaretier de Dag van de Duitse eenheid mee, een feest dat sinds 1990 ieder jaar op 3 oktober plaatsvindt.
Der Theo zie je iedere zaterdag vanaf 22:30 uur bij BNNVARA op NPO1.
Partnerbijdrage
Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag