TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Theo Maassen doet wel drie schietgebedjes deze week om het Oranje-elftal door het EK te loodsen. De laatste uitzendingen van Der Theo worden drie dagen achter elkaar uitgezonden. In zijn zoektocht naar wat Nederland kan leren van de Oosterburen wordt hij ingewijd in een zondagse traditie: de Frühschoppen.
De vrouwen gaan na de kerk naar huis om te koken, de mannen gaan aan het bier. Aan lange banken zit iedereen gebroederlijk naast elkaar om over het leven te praten. In het café is iedereen gelijk en meningen mogen verschillen. "Bier is de lijm tussen de mensen", zegt een van de cafégangers. Ronald Koeman is ook uitgenodigd. Theo zal de boodschap aan de bondscoach doorgeven. Zoveel bier op de vroege ochtend. "Het wordt een gekke dag", aldus de cabaretier.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten