TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Theo Maassen doet wel drie schietgebedjes deze week om het Oranje-elftal door het EK te loodsen. De laatste uitzendingen van Der Theo worden drie dagen achter elkaar uitgezonden. In zijn zoektocht naar wat Nederland kan leren van de Oosterburen wordt hij ingewijd in een zondagse traditie: de Frühschoppen.
De vrouwen gaan na de kerk naar huis om te koken, de mannen gaan aan het bier. Aan lange banken zit iedereen gebroederlijk naast elkaar om over het leven te praten. In het café is iedereen gelijk en meningen mogen verschillen. "Bier is de lijm tussen de mensen", zegt een van de cafégangers. Ronald Koeman is ook uitgenodigd. Theo zal de boodschap aan de bondscoach doorgeven. Zoveel bier op de vroege ochtend. "Het wordt een gekke dag", aldus de cabaretier.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld