TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Theo Maassen was zeven jaar oud en woonde in Duitsland, toen Nederland in 1974 het WK verloor. De hele klas was wereldkampioen, behalve Theo. Duitsers bleken niet alleen geweldig in voetballen, volgens Theo, ze maken grotere auto's, brachten grote filosofen voort als Kant en Nietzsche en vieren groots hun feesten.
Vijftig jaar later en aan de vooravond van het EK gaat de cabaretier terug naar het land van zijn jeugd. In Der Theo probeert hij Duitsland te doorgronden. Zou Nederland iets van het buurland kunnen opsteken? Met maar één doel: het EK winnen.
In deze start onderzoekt hij de humor, die heeft de Duitser maar weinig, ze zijn altijd zo serieus. Theo bezoekt het grootste comedyfestival van Duitsland om te achterhalen of typische Duitse humor bestaat.
Der Theo is vanaf 18 mei iedere zaterdag rond 22:21 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Partnerbijdrage
Eerste beelden van The Voice of Holland beloven veel goeds
12:51Deze BN'ers doen mee aan De Quiz van het Jaar met Linda de Mol
11:52René van der Gijp ziet eerste beelden van De Geur van Succes met Sylvie Meis: ‘Dit is echt heel erg’
10:18Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland
09:31Tijl Beckand licht tipje van de sluier op over bestemming van nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje Op Reis