TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Theo Maassen was zeven jaar oud en woonde in Duitsland, toen Nederland in 1974 het WK verloor. De hele klas was wereldkampioen, behalve Theo. Duitsers bleken niet alleen geweldig in voetballen, volgens Theo, ze maken grotere auto's, brachten grote filosofen voort als Kant en Nietzsche en vieren groots hun feesten.
Vijftig jaar later en aan de vooravond van het EK gaat de cabaretier terug naar het land van zijn jeugd. In Der Theo probeert hij Duitsland te doorgronden. Zou Nederland iets van het buurland kunnen opsteken? Met maar één doel: het EK winnen.
In deze start onderzoekt hij de humor, die heeft de Duitser maar weinig, ze zijn altijd zo serieus. Theo bezoekt het grootste comedyfestival van Duitsland om te achterhalen of typische Duitse humor bestaat.
Der Theo is vanaf 18 mei iedere zaterdag rond 22:21 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing