TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Theo Maassen was zeven jaar oud en woonde in Duitsland, toen Nederland in 1974 het WK verloor. De hele klas was wereldkampioen, behalve Theo. Duitsers bleken niet alleen geweldig in voetballen, volgens Theo, ze maken grotere auto's, brachten grote filosofen voort als Kant en Nietzsche en vieren groots hun feesten.
Vijftig jaar later en aan de vooravond van het EK gaat de cabaretier terug naar het land van zijn jeugd. In Der Theo probeert hij Duitsland te doorgronden. Zou Nederland iets van het buurland kunnen opsteken? Met maar één doel: het EK winnen.
In deze start onderzoekt hij de humor, die heeft de Duitser maar weinig, ze zijn altijd zo serieus. Theo bezoekt het grootste comedyfestival van Duitsland om te achterhalen of typische Duitse humor bestaat.
Der Theo is vanaf 18 mei iedere zaterdag rond 22:21 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial
14:45Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'