TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Theo Maassen was zeven jaar oud en woonde in Duitsland, toen Nederland in 1974 het WK verloor. De hele klas was wereldkampioen, behalve Theo. Duitsers bleken niet alleen geweldig in voetballen, volgens Theo, ze maken grotere auto's, brachten grote filosofen voort als Kant en Nietzsche en vieren groots hun feesten.
Vijftig jaar later en aan de vooravond van het EK gaat de cabaretier terug naar het land van zijn jeugd. In Der Theo probeert hij Duitsland te doorgronden. Zou Nederland iets van het buurland kunnen opsteken? Met maar één doel: het EK winnen.
In deze start onderzoekt hij de humor, die heeft de Duitser maar weinig, ze zijn altijd zo serieus. Theo bezoekt het grootste comedyfestival van Duitsland om te achterhalen of typische Duitse humor bestaat.
Der Theo is vanaf 18 mei iedere zaterdag rond 22:21 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?