TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De mannen van VI Vandaag mogen de gevierde voetbaltrainer graag wat plagen: over zijn haar, zijn lengte, zijn gebrek aan haar en zijn voorliefde voor centjes. Maar vrijdag leek de grens bereikt.
De uitzending begon plezierig genoeg, al viel het wel op dat Advocaat niet aan tafel mocht zitten. De stoel naast René en Johan was voor oud-staatssecretaris Mona Keijzer, terwijl de 74-jarige voetballegende mocht meepraten op een kruk aan de bar.
Dick liet zich de gebruikelijke plaagstootjes welgevallen, maar trok de grens toen Wilfred Genee het een goed idee vond dat Dick meedeed aan het sponsormomentje van de TOTO. Dick moest en zou de grote gouden kroon op en daar kon hij kort over zijn: "Als ik had geweten dat ik daar voor moest komen, was ik lekker thuisgebleven... Dat gekke gedoe. Tot de volgende keer."
Daarop stond Advocaat op en was hij ineens verdwenen.
Dick Advocaat is niet blij met de @TOTO_NL verrassing: 'Ik doe hier echt niet aan mee!' #vivandaag #WaarisDick pic.twitter.com/zYcm05K5I2 — VI Vandaag (@vi_vandaag) February 4, 2022
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'