TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De mannen van VI Vandaag mogen de gevierde voetbaltrainer graag wat plagen: over zijn haar, zijn lengte, zijn gebrek aan haar en zijn voorliefde voor centjes. Maar vrijdag leek de grens bereikt.
De uitzending begon plezierig genoeg, al viel het wel op dat Advocaat niet aan tafel mocht zitten. De stoel naast René en Johan was voor oud-staatssecretaris Mona Keijzer, terwijl de 74-jarige voetballegende mocht meepraten op een kruk aan de bar.
Dick liet zich de gebruikelijke plaagstootjes welgevallen, maar trok de grens toen Wilfred Genee het een goed idee vond dat Dick meedeed aan het sponsormomentje van de TOTO. Dick moest en zou de grote gouden kroon op en daar kon hij kort over zijn: "Als ik had geweten dat ik daar voor moest komen, was ik lekker thuisgebleven... Dat gekke gedoe. Tot de volgende keer."
Daarop stond Advocaat op en was hij ineens verdwenen.
Dick Advocaat is niet blij met de @TOTO_NL verrassing: 'Ik doe hier echt niet aan mee!' #vivandaag #WaarisDick pic.twitter.com/zYcm05K5I2 — VI Vandaag (@vi_vandaag) February 4, 2022
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire