TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De mannen van VI Vandaag mogen de gevierde voetbaltrainer graag wat plagen: over zijn haar, zijn lengte, zijn gebrek aan haar en zijn voorliefde voor centjes. Maar vrijdag leek de grens bereikt.
De uitzending begon plezierig genoeg, al viel het wel op dat Advocaat niet aan tafel mocht zitten. De stoel naast René en Johan was voor oud-staatssecretaris Mona Keijzer, terwijl de 74-jarige voetballegende mocht meepraten op een kruk aan de bar.
Dick liet zich de gebruikelijke plaagstootjes welgevallen, maar trok de grens toen Wilfred Genee het een goed idee vond dat Dick meedeed aan het sponsormomentje van de TOTO. Dick moest en zou de grote gouden kroon op en daar kon hij kort over zijn: "Als ik had geweten dat ik daar voor moest komen, was ik lekker thuisgebleven... Dat gekke gedoe. Tot de volgende keer."
Daarop stond Advocaat op en was hij ineens verdwenen.
Dick Advocaat is niet blij met de @TOTO_NL verrassing: 'Ik doe hier echt niet aan mee!' #vivandaag #WaarisDick pic.twitter.com/zYcm05K5I2 — VI Vandaag (@vi_vandaag) February 4, 2022
De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles