TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De mannen van VI Vandaag mogen de gevierde voetbaltrainer graag wat plagen: over zijn haar, zijn lengte, zijn gebrek aan haar en zijn voorliefde voor centjes. Maar vrijdag leek de grens bereikt.
De uitzending begon plezierig genoeg, al viel het wel op dat Advocaat niet aan tafel mocht zitten. De stoel naast René en Johan was voor oud-staatssecretaris Mona Keijzer, terwijl de 74-jarige voetballegende mocht meepraten op een kruk aan de bar.
Dick liet zich de gebruikelijke plaagstootjes welgevallen, maar trok de grens toen Wilfred Genee het een goed idee vond dat Dick meedeed aan het sponsormomentje van de TOTO. Dick moest en zou de grote gouden kroon op en daar kon hij kort over zijn: "Als ik had geweten dat ik daar voor moest komen, was ik lekker thuisgebleven... Dat gekke gedoe. Tot de volgende keer."
Daarop stond Advocaat op en was hij ineens verdwenen.
Dick Advocaat is niet blij met de @TOTO_NL verrassing: 'Ik doe hier echt niet aan mee!' #vivandaag #WaarisDick pic.twitter.com/zYcm05K5I2 — VI Vandaag (@vi_vandaag) February 4, 2022
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie