TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Han Peekel was jarenlang hét gezicht van TV Monument, maar na zijn overlijden vorig jaar was het nog maar de vraag of het MAX-programma zou doorgaan. Gelukkig voor alle fans is dat zo en Dionne Stax neemt het stokje van hem over.
Dat heeft omroep MAX zojuist bekendgemaakt.
Ook is bekendgemaakt wie er allemaal plaatsnemen tegenover Dionne. Dit seizoen praat zij met Karin Bloemen, Martine van Os, Hans Kazàn, Dione de Graaff, Olga Commandeur, Sinan Can, Bert van Leeuwen en Gerda Lenten Havertong over hun levens en carrières.
Veertien jaar presenteerde Han Peekel TV Monument waarbij in elke aflevering een bekend persoon of duo centraal staat. Naast dat Dionne Stax de presentatie voor haar rekening neemt, is de regie en het maakproces in handen van Cato-Margo Peekel en haar man Casper van Rheenen. Volgens de omroep wordt “daarmee de welbekende signatuur bewaard en gekoesterd.”
“Ik ben ontzettend blij dat we nieuwe afleveringen van TV Monument kunnen en mogen maken. Mijn vader kan er helaas geen bijdrage meer aan leveren, maar het is mooi en fijn om zijn levenswerk op deze manier voort te kunnen zetten, aldus zijn dochter Cato-Margo Peekel.
TV Monument is vanaf maandag 4 december om 18:20 uur te zien bij MAX op NPO 1 extra.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'