TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dionne Stax werd bij het grote publiek bekend als nieuwslezeres bij de NOS. Vanaf 2019 verruilde zij deze omroep voor AVROTROS. Vervolgens tekende zij een contract bij Omroep MAX. Daar was zij, met toestemming van haar andere werkgever, al sinds 2017 te zien in Van Onschatbare Waarde. In 2020 nam zij DNA Onbekend over van Caroline Tensen, omdat Tensen naar RTL 4 verhuisde. Na drie seizoenen en 24 afleveringen neemt Dionne vanavond afscheid van het programma.
Dionne sluit het programma af met het verhaal van Jolanda. Jolanda en haar jongere zus Thea worden geboren in Amsterdam. Hun vader is een Nederlandse man en hun moeder komt oorspronkelijk uit Indonesië. Pas als een familielid Jolanda drie jaar geleden vertelt dat haar inmiddels overleden vader niet haar echte vader was, wordt zij hier voor het eerst mee geconfronteerd. Haar moeder geeft dit toe, maar wil niet zeggen wie dan wel haar echte vader is. DNA-onderzoek moet hierover meer duidelijkheid geven.
De aflevering van vanavond is niet alleen de laatste aflevering van Dionne, maar ook van het seizoen. DNA Onbekend is vanavond om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los