TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dionne Stax werd bij het grote publiek bekend als nieuwslezeres bij de NOS. Vanaf 2019 verruilde zij deze omroep voor AVROTROS. Vervolgens tekende zij een contract bij Omroep MAX. Daar was zij, met toestemming van haar andere werkgever, al sinds 2017 te zien in Van Onschatbare Waarde. In 2020 nam zij DNA Onbekend over van Caroline Tensen, omdat Tensen naar RTL 4 verhuisde. Na drie seizoenen en 24 afleveringen neemt Dionne vanavond afscheid van het programma.
Dionne sluit het programma af met het verhaal van Jolanda. Jolanda en haar jongere zus Thea worden geboren in Amsterdam. Hun vader is een Nederlandse man en hun moeder komt oorspronkelijk uit Indonesië. Pas als een familielid Jolanda drie jaar geleden vertelt dat haar inmiddels overleden vader niet haar echte vader was, wordt zij hier voor het eerst mee geconfronteerd. Haar moeder geeft dit toe, maar wil niet zeggen wie dan wel haar echte vader is. DNA-onderzoek moet hierover meer duidelijkheid geven.
De aflevering van vanavond is niet alleen de laatste aflevering van Dionne, maar ook van het seizoen. DNA Onbekend is vanavond om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit