TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Is de dierentuin een heerlijk dagje uit of een vorm van dierenmishandeling? Over die vraag gaat het in de start van een nieuw seizoen Dit is De Kwestie. Het is een actueel onderwerp, zeker nu ook meerdere Nederlandse dierentuinen de eigen verblijven steeds kritischer onder de loep nemen.
In deze aflevering praten Kefah Allush en Joram Kaat met voor- en tegenstanders. Jolanda valt in de eerste categorie. Sinds haar man is overleden biedt dit uitje haar veel troost. Op de eigen website sprak de EO eerder met Alex van Hooff, directeur van Burgers’ Zoo. In het interview zei hij kritiek op dierentuinen niet te schuwen. “Ik heb liever dat we met elkaar in overleg gaan, dan dat beide partijen zich in loopgraven terugtrekken en alleen maar meningen verkondigen.”
Dit Is de Kwestie is vanaf 16 januari iedere dinsdag vanaf 21:00 uur te zien bij EO op NPO2.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten