TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor een paar euro koop je al een diepvriespizza en heb je weer een maaltijd. Dat is goedkoop, maar gezond is het allerminst. Dit is de Kwestie gaat vanavond over de vraag in hoeverre het de schuld is van arme mensen dat ze vaak ongezonder leven.
Het is een treurig feit dat mensen die veel minder te besteden hebben gemiddeld acht jaar eerder doodgaan dan zij die geen geldzorgen hebben. Anita verkeert financieel in zwaar weer en at jaren voornamelijk bitterballen en kroketten uit de airfryer. Maar ze vertelt presentator Hans van der Steeg dat ze het anders wil gaan doen. Slaagt Anita daarin?
En is het wel zo eenvoudig als het klinkt? Of hebben arme mensen vaak veel minder mogelijkheden om een gezonde, uitgebalanceerde maaltijd op tafel te zetten?
Dit Is de Kwestie is op dinsdag 4 februari 2025 om 21:00 uur te zien op NPO 2.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune