TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor veel mensen is het de ultieme nachtmerrie: een voormalig tbs'er als buurman of buurvrouw. Ze zien tbs-patiënten als moordenaars of verkrachters die op vrije voeten zijn gesteld en ieder moment opnieuw de fout in kunnen gaan. Dat idee wordt versterkt door berichten over tbs'ers die tijdens hun proefverlof ontsnappen en slachtoffers maken.
Dit is De Kwestie onderzoekt hoe reëel die angst voor ex-tbs'ers is. Uit de cijfers blijkt dat het in de praktijk zelden mis gaat tijdens het verlof van tbs-patiënten: in slechts 0,02 procent van de gevallen houdt deze zich tijdens een verlof niet aan de afspraken.
Omdat er jaarlijks meer dan 87.000 verlofbewegingen zijn en incidenten veel media-aandacht krijgen, ontstaat het beeld dat het aan de lopende band mis gaat.
Deze aflevering van Dit Is de Kwestie is op dinsdag 5 november 2024 om 21:00 uur te zien op NPO 2.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle