TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor veel mensen is het de ultieme nachtmerrie: een voormalig tbs'er als buurman of buurvrouw. Ze zien tbs-patiënten als moordenaars of verkrachters die op vrije voeten zijn gesteld en ieder moment opnieuw de fout in kunnen gaan. Dat idee wordt versterkt door berichten over tbs'ers die tijdens hun proefverlof ontsnappen en slachtoffers maken.
Dit is De Kwestie onderzoekt hoe reëel die angst voor ex-tbs'ers is. Uit de cijfers blijkt dat het in de praktijk zelden mis gaat tijdens het verlof van tbs-patiënten: in slechts 0,02 procent van de gevallen houdt deze zich tijdens een verlof niet aan de afspraken.
Omdat er jaarlijks meer dan 87.000 verlofbewegingen zijn en incidenten veel media-aandacht krijgen, ontstaat het beeld dat het aan de lopende band mis gaat.
Deze aflevering van Dit Is de Kwestie is op dinsdag 5 november 2024 om 21:00 uur te zien op NPO 2.
AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'
08:48Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026