TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de richtlijnen zouden kinderen minstens een uur per dag moeten bewegen. De laatste cijfers tonen echter aan dan dat steeds minder kinderen deze norm halen. Toch is het niet gezegd dat minderjarigen die intensief sporten per definitie gezonder leven.
In Dit is de Kwestie onderzoekt Johan Eikelboom wat de risico’s zijn bij topsport voor kinderen. De druk die op deze jonge atleten wordt gelegd is vaak heel groot. Hierdoor lijden veel aan hen aan faalangst. Om over de blessures nog maar te zwijgen. Voormalig topzwemmer Johan Kenkhuis wees al eens op de risico’s. “De trainers en ook de ouders zijn heel erg bezig met de sportieve prestaties en die raken zich daar ook wel eens in kwijt”, stelde hij in een interview op Radio 1. “Dat kan gevaarlijk worden.”
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij