TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een nieuw middagprogramma nemen presentatoren Margje Fikse en Hans van der Steeg afwisselend de dag door. Aan het einde van maandag- en donderdagmiddag vullen ze in het nieuwscafé van Dit is Nederland een halfuurtje met reportages uit het hele land, een aantal terugkerende tafelgasten en veel interactie met de kijkers thuis.
Fikse is al sinds 1998 het bekende gezicht van diverse EO-programma's en was samen met Van der Steeg al te zien het lunchprogramma Dit is de middag en de actualiteitenrubriek Dit is de Kwestie. Hun nieuwe programma moet een plek worden waar iedere Nederlander gezien en gehoord wordt.
Dit is Nederland is vanaf 15 april iedere maandag en donderdag vanaf 17.30 uur te zien bij de EO op NPO2. In het najaar keert het duo terug met een dagelijkse editie.
Video: Ewout Genemans stelt agenten Bureau Groningen voor
14:53Plottwist: zijn Roxy en Casper uit De Bondgenoten nu een setje?
14:11De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:52LOL: Last One Laughing krijgt Halloween-special met oud-deelnemers
13:09Deze BN’ers zijn te zien in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast