TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een nieuw middagprogramma nemen presentatoren Margje Fikse en Hans van der Steeg afwisselend de dag door. Aan het einde van maandag- en donderdagmiddag vullen ze in het nieuwscafé van Dit is Nederland een halfuurtje met reportages uit het hele land, een aantal terugkerende tafelgasten en veel interactie met de kijkers thuis.
Fikse is al sinds 1998 het bekende gezicht van diverse EO-programma's en was samen met Van der Steeg al te zien het lunchprogramma Dit is de middag en de actualiteitenrubriek Dit is de Kwestie. Hun nieuwe programma moet een plek worden waar iedere Nederlander gezien en gehoord wordt.
Dit is Nederland is vanaf 15 april iedere maandag en donderdag vanaf 17.30 uur te zien bij de EO op NPO2. In het najaar keert het duo terug met een dagelijkse editie.
Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS
08:07De TV van gisteren: Kijkers genieten volop van laatste Olympische race Kjeld Nuis
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, The voice of Holland, Spider-Man: Homecoming