TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een nieuw middagprogramma nemen presentatoren Margje Fikse en Hans van der Steeg afwisselend de dag door. Aan het einde van maandag- en donderdagmiddag vullen ze in het nieuwscafé van Dit is Nederland een halfuurtje met reportages uit het hele land, een aantal terugkerende tafelgasten en veel interactie met de kijkers thuis.
Fikse is al sinds 1998 het bekende gezicht van diverse EO-programma's en was samen met Van der Steeg al te zien het lunchprogramma Dit is de middag en de actualiteitenrubriek Dit is de Kwestie. Hun nieuwe programma moet een plek worden waar iedere Nederlander gezien en gehoord wordt.
Dit is Nederland is vanaf 15 april iedere maandag en donderdag vanaf 17.30 uur te zien bij de EO op NPO2. In het najaar keert het duo terug met een dagelijkse editie.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen