TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met debatten en interviews wil Tijs van den Brink een nieuw en onderscheidend programma neerzetten. In Dit iIs Tijs ontvangt hij gasten uit de actualiteit en maakt hij ruimte voor humaninterestverhalen. "Ik heb enorm veel zin in Dit Is Tijs, maar moest wel even wennen aan de naam", zegt de presentator. "Ik ben natuurlijk geen programma."
Met een wekelijks interview van twintig minuten hoopt Van den Brink meer diepgang te bieden. Bijzonder is dat ook het studiopubliek de kans krijgt om vragen te stellen. Voor de openingsmuziek van het programma koos de talkshowhost dan ook het toepasselijke lijflied: Kan Ik Iets Voor Je Doen? van De Dijk.
Het plekje op de zondagochtend is maar tijdelijk voor Van den Brink. In januari verhuist zijn talkshow naar de late zaterdagavond.
Dit Is Tijs zie je vanaf 1 september iedere zondag om 11:10 uur bij EO op NPO 1.
B&B Vol Liefde-Fred neemt Doete mee op zijn 'varende baarmoeder'
10:00Danny Froger is stiekem verslaafd aan dit tv-programma: 'Er zitten me toch types tussen'
09:50Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'