TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met debatten en interviews wil Tijs van den Brink een nieuw en onderscheidend programma neerzetten. In Dit iIs Tijs ontvangt hij gasten uit de actualiteit en maakt hij ruimte voor humaninterestverhalen. "Ik heb enorm veel zin in Dit Is Tijs, maar moest wel even wennen aan de naam", zegt de presentator. "Ik ben natuurlijk geen programma."
Met een wekelijks interview van twintig minuten hoopt Van den Brink meer diepgang te bieden. Bijzonder is dat ook het studiopubliek de kans krijgt om vragen te stellen. Voor de openingsmuziek van het programma koos de talkshowhost dan ook het toepasselijke lijflied: Kan Ik Iets Voor Je Doen? van De Dijk.
Het plekje op de zondagochtend is maar tijdelijk voor Van den Brink. In januari verhuist zijn talkshow naar de late zaterdagavond.
Dit Is Tijs zie je vanaf 1 september iedere zondag om 11:10 uur bij EO op NPO 1.
Deze act wint Holland's Got Talent 2025
22:05Kijkers van finale Holland's Got Talent niet blij met bepaalde keuzes
20:10Definitief een nieuw seizoen van Ranking the Stars
15:01It's a wrap: opnames van seizoen 20 Flikken Maastricht zijn afgerond
14:13'Boer Zoekt Vrouw wil meer de kant op van B&B Vol Liefde'