TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met debatten en interviews wil Tijs van den Brink een nieuw en onderscheidend programma neerzetten. In Dit iIs Tijs ontvangt hij gasten uit de actualiteit en maakt hij ruimte voor humaninterestverhalen. "Ik heb enorm veel zin in Dit Is Tijs, maar moest wel even wennen aan de naam", zegt de presentator. "Ik ben natuurlijk geen programma."
Met een wekelijks interview van twintig minuten hoopt Van den Brink meer diepgang te bieden. Bijzonder is dat ook het studiopubliek de kans krijgt om vragen te stellen. Voor de openingsmuziek van het programma koos de talkshowhost dan ook het toepasselijke lijflied: Kan Ik Iets Voor Je Doen? van De Dijk.
Het plekje op de zondagochtend is maar tijdelijk voor Van den Brink. In januari verhuist zijn talkshow naar de late zaterdagavond.
Dit Is Tijs zie je vanaf 1 september iedere zondag om 11:10 uur bij EO op NPO 1.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'