TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met debatten en interviews wil Tijs van den Brink een nieuw en onderscheidend programma neerzetten. In Dit iIs Tijs ontvangt hij gasten uit de actualiteit en maakt hij ruimte voor humaninterestverhalen. "Ik heb enorm veel zin in Dit Is Tijs, maar moest wel even wennen aan de naam", zegt de presentator. "Ik ben natuurlijk geen programma."
Met een wekelijks interview van twintig minuten hoopt Van den Brink meer diepgang te bieden. Bijzonder is dat ook het studiopubliek de kans krijgt om vragen te stellen. Voor de openingsmuziek van het programma koos de talkshowhost dan ook het toepasselijke lijflied: Kan Ik Iets Voor Je Doen? van De Dijk.
Het plekje op de zondagochtend is maar tijdelijk voor Van den Brink. In januari verhuist zijn talkshow naar de late zaterdagavond.
Dit Is Tijs zie je vanaf 1 september iedere zondag om 11:10 uur bij EO op NPO 1.
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'