TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Henry van Loon en presentatrice Mandy Woelkens schuiven vanavond aan in Dit Was het Nieuws. Samen met vaste gasten Peter Pannekoek en Jan Jaap van der Wal geven zij hun visie op de actualiteiten van afgelopen week.
De satirische nieuwsquiz is inmiddels al meer dan een kwarteeuw op televisie. In al die jaren heeft het programma aardig wat teamcaptains versleten: van Thomas Acda en Raoul Heertje tot Martijn Koning en Marc-Marie Huijbregts.
Harm Edens is er echter al sinds de aftrap in 1996 bij. En als het aan de presentator ligt, is zijn rol in Dit was het nieuws nog lang niet uitgespeeld. “Ik schreef ook tien jaar scenario’s voor Het Zonnetje in Huis”, vertelde Edens. “Dingen die je langer doet worden namelijk alleen maar leuker.”
Dit Was het Nieuws is iedere donderdag vanaf 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival