TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Henry van Loon en presentatrice Mandy Woelkens schuiven vanavond aan in Dit Was het Nieuws. Samen met vaste gasten Peter Pannekoek en Jan Jaap van der Wal geven zij hun visie op de actualiteiten van afgelopen week.
De satirische nieuwsquiz is inmiddels al meer dan een kwarteeuw op televisie. In al die jaren heeft het programma aardig wat teamcaptains versleten: van Thomas Acda en Raoul Heertje tot Martijn Koning en Marc-Marie Huijbregts.
Harm Edens is er echter al sinds de aftrap in 1996 bij. En als het aan de presentator ligt, is zijn rol in Dit was het nieuws nog lang niet uitgespeeld. “Ik schreef ook tien jaar scenario’s voor Het Zonnetje in Huis”, vertelde Edens. “Dingen die je langer doet worden namelijk alleen maar leuker.”
Dit Was het Nieuws is iedere donderdag vanaf 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'