TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Cabaretier Henry van Loon en presentatrice Mandy Woelkens schuiven vanavond aan in Dit Was het Nieuws. Samen met vaste gasten Peter Pannekoek en Jan Jaap van der Wal geven zij hun visie op de actualiteiten van afgelopen week.
De satirische nieuwsquiz is inmiddels al meer dan een kwarteeuw op televisie. In al die jaren heeft het programma aardig wat teamcaptains versleten: van Thomas Acda en Raoul Heertje tot Martijn Koning en Marc-Marie Huijbregts.
Harm Edens is er echter al sinds de aftrap in 1996 bij. En als het aan de presentator ligt, is zijn rol in Dit was het nieuws nog lang niet uitgespeeld. “Ik schreef ook tien jaar scenario’s voor Het Zonnetje in Huis”, vertelde Edens. “Dingen die je langer doet worden namelijk alleen maar leuker.”
Dit Was het Nieuws is iedere donderdag vanaf 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'
10:39Deze ster vormt een presentatieduo met Jan Smit tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala 2025